Diplomų teikimas pandemijos įkarštyje – MRU šventinę nuotaiką sukūrė prie paštomato

Naujienos

1 vasario, 2021
Diplomų teikimas pandemijos įkarštyje – MRU šventinę nuotaiką sukūrė prie paštomato
Viešojo valdymo ir verslo fakultetas
Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas
Viešojo saugumo akademija
Teisės mokykla

Net pandemija ir karantinas negali užgožti svarbių gyvenimo įvykių ir sutrukdyti juos minėti šventiškai. Tai įrodo šalia paštomato Vilniaus centre įkurta erdvė, kurioje jau patiestas raudonas kilimas ir laukia šventinė foto sienelė ypatingai akimirkai įamžinti. Čia vasario pirmoje pusėje Mykolo Romerio universiteto (MRU) absolventai kviečiami atsiimti diplomų.

Rasti šventišką sprendimą padėjo Lietuvos paštas

Saugiam, bet šventiškam MRU diplomų įteikimui specialiai paskirtas LP EXPRESS paštomatas, esantis Vilniaus Gedimino prospekte. Į jį bus pristatyti diplomai studentams, gyvenantiems sostinėje. Mokslinius darbus apsigynę absolventai paskutinę sausio savaitę dalyvavo nuotolinėse šventėse, o diplomus iš terminalo sostinės centre galės atsiimti jiems patogiu metu. Čia jų laukia ir universiteto sveikinimas ant buvusio centrinio pašto langų.

„Šiemet karantinas mus apribojo kaip niekada anksčiau. Vis dėlto bendradarbiaudami su Lietuvos paštu radome saugų, patikimą ir inovatyvų būdą nieko nelaukiant studentams įteikti jų diplomus. Tikime, kad Vilniuje juos atsiimantys absolventai pajus šventinę atmosferą, kurią sukūrėme paštomato erdvėje. Skatiname ir pačius studentus atvykti šventiškai pasipuošus – juk tai reikšmingas momentas, dėl kurio jie plušėjo ne vienus metus“, – pabrėžia MRU Komunikacijos ir rinkodaros centro vadovė Jurga Strimaitienė.

Negyvenantiems sostinėje diplomai keliaus prie namų

Dėl šalyje galiojančių judėjimo ribojimų tarp savivaldybių, specialiai MRU absolventams paruoštame paštomate Vilniuje diplomus atsiims per 40 proc. visų sausį MRU baigusių studentų. Likusiems diplomai bus išsiųsti į jų savivaldybėje esančius LP EXPRESS paštomatus. Tokiu būdu per paštomatus diplomai atkeliaus pas beveik 300 studentų skirtinguose Lietuvos miestuose. Apie šventinę siuntą gavėjai bus informuojami trumposiomis žinutėmis ir elektroniniu paštu.

„Pandemijos laikotarpiu paštomatų svarba labai išaugo. Gruodį juose laukė kalėdinės dovanos, o dabar pristatome tokias ypatingas siuntas. Studijų universitete baigimas yra itin svarbus gyvenimo įvykis, tad džiaugiamės galėdami savo paslaugomis prisidėti prie šio reikšmingo momento“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė. 

MRU studentų diplomų atsiėmimui paruošta šventiška erdvė Vilniuje veiks iki vasario 14 d. Pasiimti siuntų absolventai kviečiami, laikantis visų saugumo reikalavimų – prie paštomato prieiti po vieną ir erdvėje nesibūriuoti.

Diplomų kelią galite pamatyti video įraše: https://www.youtube.com/watch?v=Yzczxu5cOak

#LPEXPRESS #manoMRU #lietuvospaštasSusijusios naujienos