7 studentai iš MRU tobulinosi mediacijos vasaros mokykloje Rygoje - MRU
Naujienos

13 liepos, 2018
7 studentai iš MRU tobulinosi mediacijos vasaros mokykloje Rygoje
Teisės mokykla

Liepos 9-20 liepos net 40 studentų iš Lietuvos, Latvijos, Austrijos, Čekijos, Italijos ir Bulgarijos dalyvavo ERASMUS+ intensyviuose mokymuose „Derybos ir mediacija. Tarptautinių ginčų sprendimo naudojant informacines technologijas mokymai”. MRU delegavo 6 studentus iš Teisės fakulteto ir 1 iš Komunikacijos instituto.
Vasaros mokykloje paskaitas drauge su kolegomis iš užsienio universitetų vedė ir MRU Teisės fakulteto docentės dr. Agnė Tvaronavičienė ir dr. Natalija Kaminskienė. Mokymų metu studentai ne tik supažino su mediacijos teorija ir praktika, bet ir dalyvavo smagioje kultūrinėje – socialinėje programoje.
Šiais metais didelis dėmesys buvo skiriamas mediacijos vykdymo nuotoliniu būdu galimybės analizei. Pasitelkę modernius informacinių technologijų įrankius, studentai testavo projekto dalyvių sukurtą nuotolinių mediacijos studijų platformą tuo padėdami partneriams ją tobulinti ir vystyti. Platforma bus oficialiai pristatyta visuomenei 2019 m. kovą. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://mediation.turiba.lv
Vasaros mokyklą organizuoja Turibos universitetas (Latvija) kartu su Mykolo Romerio universitetu, Genujos universitetu (Italija), Nacionaliniu ir Pasaulio ekonomikos universitetu (Bulgarija), Graco universitetu (Austrija) ir Ekonomikos universitetu (Čekija).
Vasaros mokykla yra viena iš Erasmus+ Strateginės partnerystės programos projekto Nr. 2016-1-LV01-KA203-022660 veiklų.