Reitingai - MRU

Reitingai

MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS REITINGUOSE

 

MRU iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų teisės (Law) kryptyje patenka tarp geriausių pasaulio universitetų ir užima 201-250 pozicijas. Top 250.

 

Pasauliniame „QS University Rankings: Emerging Europe and Central Asia”, (toliau – EECA), reitinge nuo 2018 m.  MRU pavyko pakilti aukštyn net tris kartus – nuo 181 vietos iki 137. 137 vieta.

 

2023 m. tarptautinė universitetų reitingavimo agentūra „QS World University Rankings: Sustainability“ pirmą kartą į retingą įtraukė MRU, universitetui buvo skirta 268 vieta Europoje ir 637 vieta pasaulyje.  Aukščiausiai vertintos tokios sritys kaip moksliniai tyrimai ir studijos aplinkosaugos srityje, lygios galimybės, švietimo poveikis, sveikata ir gerovė, universiteto valdymas.

Pagal „Webometrics“  reitingą tarp penkių geriausių Lietuvos universitetų patenka ir Mykolo Romerio universitetas. 

 

Naujausiais žurnalo „Reitingai“ duomenimis,  Mykolo Romerio universitetas – Nr. 1 Lietuvoje magistrantūros studijų teisės mokslų kryptyje.

 

MRU tvarumo veiklas jau trečią kartą vertina tarptautinė universitetų darnios veiklos reitingavimo agentūra „UI Greenmetric“. Iš 1183 reitinguojamų pasaulio universitetų pagal jų indėlį ir poveikį tokioms sritims kaip moksliniai tyrimai ir studijos, infrastruktūra, energetika, klimato kaita, atliekų tvarkymas, vandens ir transporto naudojimas, 2023 m. MRU užėmė 547 vietą. Anot „UI Greenmetric“ vertinimo, MRU didžiausią aplinkosauginį ir socialinį poveikį daro tokiose srityse kaip moksliniai tyrimai ir studijos, energetika ir klimato kaita bei atliekų tvarkymas

 

Prestižinė pasaulio universitetų reitingų agentūra „Times Higher Education“ vertina didžiausią poveikį darniam vystymuisi darančias aukštojo mokslo institucijas. Mykolo Romerio universitetas įvertintas kaip vienas įtakingiausių universitetų tokiose srityse kaip kokybiškas išsilavinimas, darnūs miestai ir bendruomenės, taika, teisingumas ir stiprios institucijos bei partnerystė įgyvendinant tikslus ir užima 301-400 vietą. 301-400 vieta.