„PwC“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Mykolo Romerio universitetu - MRU
Naujienos

27 vasario, 2019
„PwC“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Mykolo Romerio universitetu
Teisės mokykla

Vasario 21 dieną pasauliniam verslo konsultacijų įmonių tinklui priklausanti „PwC“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universitetu (VU) ir Mykolo Romerio universitetu (MRU). Jos pagrindu tapo noras suteikti vertingų žinių ir patirties studentams, sudaryti sąlygas jauniems specialistams pritaikyti savo sugebėjimus praktiniuose projektuose, kurie maksimaliai atkartoja realybę. Ši sutartis atveria duris naujiems bendriems projektams, praktikos vietoms universitetų studentams ir kitoms, įvairiapusišką tobulėjimą skatinančioms iniciatyvoms.
 
„Gyvas potyris ir reali patirtis – dar vienas svarbus momentas jaunimui, kuomet jis renkasi savo tolesnės karjeros žingsnius. Todėl dar labiau stipriname glaudų bendradarbiavimą su universitetais, nes norime pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Kasdien dirbame su naujausia ir aktualiausia informacija, bendraujame su profesionalais iš viso pasaulio, patys kuriame unikalius ir pažangius sprendimus. Visa tai mes norime perduoti ir studentams. Labai vertiname universitetų indėlį, rengiant būsimus profesionalus, mūsų įmonėje turime daug šių universitetų absolventų“, – bendradarbiavimą komentuoja Nerijus Nedzinskas, „PwC“ partneris, Mokesčių ir teisės departamento vadovas.
 
VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis pabrėžia, jog VU siekia suteikti savo studentams kuo daugiau žinių (tiek teorinių, tiek praktinių), kad jie taptų aukščiausio lygio specialistais: „Mes esame atviri naujoms galimybėms, kurios praturtina mokymosi procesą realiais patyrimais. Nuolat organizuojame praktikas įvairiose įmonėse, tačiau matome daug naudos ir inovatyviuose, į praktiką pritaikytuose projektuose, kur studentai gali pajausti, ką reiškia būti savo pasirinktos srities profesionalu, kokie reikalavimai jam bus keliami ir kokių žinių gali prireikti“.
 
Mykolo Romerio teisės mokyklos dekanė prof. dr. Lyra Jakulevičienė pastebi, kad universitetų ir privataus sektoriaus bendradarbiavimas yra abipusiai naudingas: „Savo sričių profesionalai (ypač dirbantys tarptautinėje rinkoje) turi unikalią patirtį, globalų požiūrį ir žinias, kurios ypač aktualios mūsų studentams. Tuo tarpu įmonės, dalyvaudamos studijų procese, turi didesnes galimybes pastebėti ir prisitraukti geriausius teisės mokyklos absolventus. Bendradarbiaujame su vienu patraukliausių darbdavių Lietuvoje Mokesčių ir finansų teisės studijų programoje jau ne pirmus metus, o ši sutartis su „PwC“ suteiks naujas – praktinio mokymosi galimybes studentams“, – pabrėžė dekanė. „Mokestinio ginčo inscenizacija“ yra bendras „PwC“, Mokestinių ginčų komisijos prie LRV ir Valstybinės mokesčių inspekcijos projektas, prie kurio šiais metais aktyviai jungiasi VU Teisės fakultetas ir MRU Mykolo Romerio Teisės mokykla. Konkurse gali dalyvauti visi studentai.
 
„PwC“ sudaryta komisija iš pateiktų paraiškų atrinks 2 komandas laimėtojas, kurios dalyvauja mokestiniame ginče ir varžosi dėl pagrindinio prizo. Finaliniame renginyje dalyvauja Mokestinių ginčų komisijos prie LRV, VMI ir „PwC“ atstovai, nusprendžiantys, kuri komanda laimėjo tiek mokestinį ginčą, tiek konkursą.