MRU kartu su užsienio universitetais kurs elektroninio mokymosi modulį apie pabėgėlių ir migracijos teisę - MRU
Naujienos

5 kovo, 2018
MRU kartu su užsienio universitetais kurs elektroninio mokymosi modulį apie pabėgėlių ir migracijos teisę
Teisės mokykla

Projektą įgyvendina šešių užsienio universitetų Teisės fakultetai: tai Josip Juraj Strossmayer Osijeko universitetas (Kroatija), Mykolo Romerio universitetas (Lietuva), Inholando taikomųjų mokslų universitetas (Nyderlandų Karalystė), Pėčo universitetas (Vengrija), Londono „South Bank“ universitetas (Jungtinė Karalystė) ir Ulsterio universitetas (Šiaurės Airija), kurie projekte dalyvauja asocijuoto partnerio teisėmis.

Pagrindinės projekto tikslas yra sukurti bendrą tarptautinį tarpdisciplininį elektroninio mokymosi modulį apie pabėgėlių ir migracijos teisę, skirtą visiems šios srities profesionalams.

Šio projekto sudėtinė dalis – intensyvi studijų programa, kuri vyks 2018 m. kovo 19-23 dienomis Mykolo Romerio universitete.

MRU Teisės fakultetas kviečia studentus teikti paraiškas dalyvavimui intensyvioje studijų programoje INSPIRED („Innovative Solutions for Practicality and Impact in Refugee and Migration Oriented Education“).

Studijų programoje dėstys lektoriai iš Lietuvos, Nyderlandų Karalystės, Jungtinės Karalystės, Kroatijos, Vengrijos ir kitų šalių. Vyks ne tik teorinės paskaitos, bet ir praktiniai užsiėmimai.

IŠSAMI INFORAMCIJA APIE PARAIŠKOS TEIKIMĄ IR REIKALAVIMUS