Konferencija „Statybos kodeksas – mažiau reguliavimo, daugiau galimybių“ - MRU
Naujienos

8 gruodžio, 2021
Konferencija „Statybos kodeksas – mažiau reguliavimo, daugiau galimybių“
Teisės mokykla
Įvykis
Universitetas
Konferencijos

Gruodžio 10 d. organizuojama nuotolinė konferencija „Statybos kodeksas – mažiau reguliavimo, daugiau galimybių“. Konferenciją organizuoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kartu su Mykolo Romerio universitetas.

Statybos sektorius kasmet auga ir užima svarbią vietą valstybės ekonomikos struktūroje. Statybos sektoriaus dalyviai reiškia pastebėjimus, kad statybų proceso normavimas yra pernelyg detalus, nedraugiškas vartotojui. Dėl tos priežasties vis kyla diskusijų, ar nevertėtų kodifikuoti statybos sritį reglamentuojančius teisės aktus, taip susisteminant ir kokybiškai peržiūrint šiuo metu esantį teisinį reguliavimą.

Ši konferencija yra skirta aptarti esamą statybos sektoriaus teisinio reguliavimo situaciją Lietuvoje, apibendrinti užsienio šalių tendencijas bei pristatyti siūlomas statybos sektoriaus teisinio reguliavimo pokyčio Lietuvoje alternatyvas.

Konferencijoje dalyvaus įvairių profesijų atstovai, dirbantys su statybos procesų teisiniu reguliavimu. Pranešimus skaitys  Lietuvos architektų rūmų, Vilniaus miesto ir Kauno rajono savivaldybių atstovai, Mykolo Romerio universiteto mokslininkai, teismo ekspertai, teisininkai ir kiti.”

Konferencijoje pranešėjai pristatys ir bus nagrinėjami pastarojo meto statybos sektoriaus pokyčiai, iššūkiai ir tendencijos.

Konferencijos pranešimų temas galite rasti čia.

Siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, konferencija organizuojama tik nuotoliniu būdu ir bus transliuojama Youtube. Su išankstine registracija kviečiame prisijungti prie diskusijų, vyksiančių po kiekvienos konferencijos dalies pranešimų. Užsiregistravusiems čia, prisijungimo nuorodą atsiųsime likus vienai dienai iki renginio.

Siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, konferencija organizuojama tik nuotoliniu būdu ir bus transliuojama Youtube.

Registracija į renginį: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsGHHe3rMPIeQV6wxtwaWMGQTb3rsB8UzB98PAwtRI00gVPQ/closedform.