Įvyko administracinės teisės konferencija ,,Teisminė kontrolė kaip esminis viešojo administravimo efektyvumo užtikrinimo elementas“ - MRU
Naujienos

15 gegužės, 2024
Įvyko administracinės teisės konferencija ,,Teisminė kontrolė kaip esminis viešojo administravimo efektyvumo užtikrinimo elementas“
Teisės mokykla
Universitetas

Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos Viešosios teisės institutas kartu su partneriais Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetu, Lietuvos vyriausiuoju administraciniu teismu ir Regionų administraciniu teismu 2024 m. gegužės 10 d. surengė jau tradicine tapusią nacionalinę konferenciją „Teisminė kontrolė kaip esminis viešojo administravimo efektyvumo užtikrinimo elementas“. Renginys buvo skirtas aptarti administracinės teisės ir proceso aktualijas bei paminėti administracinės justicijos Lietuvoje 25-tųjų metų sukaktį.

Konferencijoje savo tyrimų rezultatais, įžvalgomis ir praktine patirtimi dalinosi garbūs pranešėjai, - praktikai ir mokslininkai iš įvairių Lietuvos universitetų bei institucijų. Renginyje aktualiomis administracinės justicijos ir jurisprudencijos temomis pranešimus pristatė 9 pranešėjai, jų klausė klausytojai, dalyvavę gyvai konferencijoje ir prisijungiant virtualiu būdu.

Konferencijos pabaigoje MRU vice rektorius dr. Saulius Spurga įteikė padėkas iškiliems praktikams, kurie pasižymėjo vystant sėkmingą bendradarbiavimą ir plėtojo dialogą tarp mokslo ir praktikos administracinės justicijos srityje.

Renginys vyko Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje bei buvo transliuojamas vaizdo ryšio priemonėmis.

Renginio transliaciją galite peržiūrėti čia.

Daugiau informacijos skaitykite čia.