Europos kalbų dieną MRU Humanitarinių mokslų instituto dėstytojai paminėjo su moksleiviais - MRU
Naujienos

27 rugsėjo, 2018
Europos kalbų dieną MRU Humanitarinių mokslų instituto dėstytojai paminėjo su moksleiviais
Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas

Rugsėjo 26 d. Molėtų, Molėtų rajono Alantos ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijose vyko šventinės pamokos, skirtos Europos kalbų dienai. Jas vedė Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų instituto studijų programų „Dalykinė anglų ir kita užsienio kalba“ bei „Vertimas ir redagavimas“ anglų kalbos dėstytoja iš JAV Kristina Schimmels, norvegų kalbos dėstytoja Sigita Rackevičienė ir ERASMUS studentė iš Sakartvelo Tatia Shervashidze.
Dėstytoja iš JAV Kristina Schimmels, gyvenanti Lietuvoje jau šeštus metus, dalijosi su studentais mintimis, kaip tapti sėkmingam gyvenime ir kokios savybės būdingos sėkmingiems žmonėms.
ERASMUS studentė iš Sakartvelo Tatia Shervashidze, šį semestrą studijuojanti Mykolo Romerio universitete anglų filologiją, papasakojo moksleiviams apie savo gimtąjį miestą Batumį, savo studijas ir kaip ji siekia savųjų gyvenimo tikslų.
Dėstytoja Sigita Rackevičienė pristatė moksleiviams užsienio kalbų studijų galimybes Mykolo Romerio universitete ir pasidalino mintimis apie kalbų svarbą mūsų gyvenime. „Kalbos atveria duris į naujus pasaulius ir naujas kultūras, padeda pažinti kitas šalis, jų žmones, tradicijas, požiūrius ir naujai suvokti savo paties pasaulėjautą. Todėl besimokydami kalbų praturtiname save ir atveriame sau daugybę galimybių, kurios padeda mums tapti sėkmingais“, sakė Sigita Rackevičienė.