MRU kviečia užsiregistruoti į karjeros dieną „Future-Proof“: laukia aktuali darbdavių informacija ir ukrainiečiams - MRU
Naujienos

14 kovo, 2022
MRU kviečia užsiregistruoti į karjeros dieną „Future-Proof“: laukia aktuali darbdavių informacija ir ukrainiečiams
Įvykis
Teisės mokykla
Universitetas
Studijos
Bendruomenė
Viešojo valdymo ir verslo fakultetas
Mokslas
Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas

Mykolo Romerio universiteto (MRU) Karjeros centras kviečia studentus registruotis ir balandžio 5 dieną, 13.30-17.45 val. , Ateities g. 20, Vilniuje dalyvauti karjeros dienoje „Future-Proof“. Renginyje dalyvaus įvairių įmonių ir MRU akademinės bendruomenės atstovai, kurie padės būsimiems specialistams susipažinti su darbdaviais bei darbo rinkoje keliamais reikalavimais ir kompetencijomis. Renginio metu bus suteikta aktuali informacija ir ukrainiečiams, kuriems darbdaviai suteiks išsamią informaciją apie galimybes tęsti ar pradėti sėkmingą karjerą Lietuvos darbo rinkoje.

Planuojama įkvepiančių istorijų diena

Balandžio 5 diena – tai pilna įspūdžių, turiningų istorijų ir žinių diena: pažintys su darbdaviais, įtraukiantys įmonių pranešimai, diskusijos, praktiniai patarimai ir atvejų sprendimai. MRU Karjeros centras parengė programą, kurioje studentai praplės kontaktų tinklą, patobulins kompetencijas, susikurs karjeros planus ir priartės prie savo svajonių. Renginio metu vyks paskaitos, pokalbiai ir kūrybinės dirbtuvės su įvairių įmonių ir MRU akademinės bendruomenės atstovais.

Programa suskirstyta į du segmentus, pirmame – veiklos su įmonėmis ir jų atstovais, kuriame bus kalbama apie ateities kompetencijas „Ką reikia žinoti jau dabar?“, taip pat apie tarptautiškumą „Tarptautinių komandų sėkmė ir iššūkiai“, viešąjį sektorių – „Kuo šiandien patrauklus viešasis sektorius?“ , antrame -  praktinės dirbtuvės prisistatymo darbdaviams tema – asmeninio dalykinio įvaizdžio, CV rengimo, darbo pokalbio užsiėmimai. Studentai taip pat turės galimybę sužinoti apie darbo ir praktikos pasiūlymus – darbdavių atstovai suteiks informaciją apie galimybes ir reikalavimus pozicijoms.

MRU studentai taip pat bus kviečiami nusifotografuoti savo būsimam CV.

Pagalba ukrainiečiams

Karjeros dieną numatytos veiklos, kurios padės įsitvirtinti Lietuvos darbo rinkoje, pasirengimo darbo pokalbiui ir CV rengimo dirbtuvės, patarimai kur ieškoti informacijos dėl darbo vietos ir praktikos galimybių. Bus teikiamos individualios konsultacijos.

Ukrainos studentus, taip pat ir kitus užsienio studentus MRU Karjeros centras kviečia į diskusiją apie ateities kompetencijas su įmonėmis ,,Teltonika telematics“ ir ,,Simplika“, įtraukiantį pristatymą apie tarptautinių komandų sėkmę su ,,Citco“, sėkmingą asmeninį dalykinis įvaizdį su ,,Guidehouse“ ir kt. Įmonės pristatys ir atviras darbo bei praktikos pozicijas.

Renginyje dalyvaus MRU Teisės mokykla, MRU Viešojo valdymo ir verslo fakultetas, MRU Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas.

Šio renginiai partneriai: Valstybės tarnybos departamentas, VĮ ,,Ignalinos atominė elektrinė“, taip pat įmonės: „Simplika“, „Citco“, „CyberCare“, „No-Cv“, ,,Guidehouse“, ,,Teltonika telematics“ ir kiti.

Registracijos nuorodą į renginį galima rasti čia.