Naujajame Europos akademinio sąžiningumo tinkle ENAI Lietuvą atstovaus MRU Akademinės etikos centras - MRU
Naujienos

25 gegužės, 2017
Naujajame Europos akademinio sąžiningumo tinkle ENAI Lietuvą atstovaus MRU Akademinės etikos centras
Viešojo valdymo ir verslo fakultetas

Gegužės 22 d. įvyko steigiamasis Europos akademinio sąžiningumo tinklo (angl. European Network for Academic Integrity, ENAI) susitikimas, į kurį susirinko Italijos, Portugalijos, Latvijos, Lietuvos, Kipro, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Čekijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Turkijos institucijų atstovai.

Lietuvą atstovavo Mykolo Romerio universiteto (MRU) Akademinės etikos centro vadovė dr. Loreta Tauginienė ir tyrėja Inga Gaižauskaitė. Susitikimo metu buvo suformuota ENAI taryba ir audito grupė.

Dr. Loreta Tauginienė kartu su atstovais iš Canakkale Onsekiz Mart universiteto (Turkija), Coventry universiteto (Jungtinė Karalystė), Brno Mendel universiteto (Čekija) ir Mokslinės ir techninės informacijos centro (Slovakija) buvo išrinkta į šio tinklo tarybą 3 metų kadencijai.

Pagrindinės ENAI tarybos funkcijos yra parengti ilgalaikę ENAI vystymo koncepciją, teikti siūlymus dėl tinklo ekonominės strategijos ir priemonių tikslams pasiekti, teikti finansinę ir veiklos ataskaitas bei užtikrinti tinkamą ENAI atskaitomybę.