MRU studentės iškovojo du aukso medalius LSU lengvosios atletikos žiemos čempionate - MRU
Naujienos

22 gruodžio, 2022
Viešojo saugumo akademija
Įvykis
Universitetas
Bendruomenė

Praėjusį trečiadienį Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže įvyko Lietuvos sporto universiteto (LSU) atvirasis lengvosios atletikos žiemos čempionatas Z. Šveikausko ir A. Stanislovaičio taurėms laimėti. Čempionate dalyvavo per 150 studentų iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Džiaugiamės, jog čempionate dalyvavo ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentės, kurios iškovojo du aukso medalius.

Viešojo saugumo akademijos studentė Andra Tamašauskaitė 1 000 m moterų bėgime įveikė distanciją per 2:54:14 min. ir iškovojo pirmąją vietą. Tuo tarpu Viešojo saugumo akademijos studentė Eivilė Cemnolonskytė moterų šuolio į tolį rungtyje pasiekė 5,92 m rezultatą ir taip pat pelnė aukso medalį.

Linkime MRU lengvosios atletikos sportininkėms nesustoti ir toliau gerinti savo rezultatus.