MRU Teisės alumnai dalinosi savo patirimi su studentais - MRU
Naujienos

4 gruodžio, 2018
MRU Teisės alumnai dalinosi savo patirimi su studentais
Teisės mokykla

Gruodžio 3 dieną Mykolo Romerio universitete svečiavosi dvi buvusios Universiteto studentės, kurios pristatė savo atstovaujamas institucijas MRU Teisės mokyklos studentams. Kristina Grikavičiūtė, kuri jau beveik penkerius metus dirba Specialiųjų Tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje, kalbėjo apie savo patirtis, darbo specifiką, praktikos ir darbo galimybes.
Aušra Valickienė, kuri atstovavo Muitinės departamento Imuniteto tarnybą, pasidalino savo tarnybos įspūdžiais, pasakojo, kas lėmė jos darbo pasirinkimą. Kaip teigia dalyko ,,Teisininko karjera“ lektorius Juozas Valčiukas, tokie susitikimai praturtina studentus žiniomis ir leidžia bent akies krašteliu pažvelgti į dominančias institucijas iš vidaus. Nors ,,Teisininko karjera“ paskaitos skirtos pirmakursiams, į jas, pasak J. Valčiuko, ateina vis daugiau II, III ir IV kurso studentų, kurie turi galimybę ne tik išgirsti asmenines istorijas, bet ir užmegzti ryšius su institucijose dirbančiais žmonėmis.
,,Pasakysiu atvirai, tokie susitikimai reikalingi ne tik studentams. Kai savo naujausiomis patirtimis dalinasi buvę studentai – dabartiniai savo sričių profesionalai – dėstytojas turi tą unikalią progą didžiuodamasis išaugusiomis asmenybėmis ir džiaugdamasis dabartinių studentų žingeidumu tiesiog imti ir ,,ištirpti" paskaitoje, nes tai dėl ko jis atiduoda save akyse virsta nuostabia realybe“, – atviravo J. Valčiukas.
Gruodžio 13 d. su studentais savo patirtimis atvyks pasidalinti Marijampolės Kriminalinės policijos Narkotikų kontrolės poskyrio viršininkas Edgaras Dambrauskas, kuris taip yra baigęs Mykolo Romerio universiteto teisės studijas. Tą pačią gruodžio 13 d. apie instituciją ir teisės į privatų gyvenimą iššūkius pasakos Asmens duomenų apsaugos inspekcijos atstovai. Be to, vakare Universitete įvyks ir paskutinis 2018-ųjų „Teisės rūsių“ ciklo susitikimas, skirtas studentams.