Lietuvos studentų lengvosios atletikos čempionate MRU sportininkai iškovojo prizines vietas - MRU
Naujienos

28 birželio, 2023
Viešojo saugumo akademija
Įvykis
Universitetas
Bendruomenė

Birželio 13–14 dienomis Kauno mieste, S. Dariaus ir S. Girėno stadione, vyko Lietuvos studentų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Mykolo Romerio universiteto (MRU) sportininkai iškovojo net tris medalius.

Universiteto Viešojo saugumo akademijos absolventė Andra Tamašauskaitė bėgimo rungtyse pelnė pirmąją ir trečiąją vietas. 800 m bėgime Andra iškovojo aukso medalį, įveikdama distanciją per 2 min. 10,94 sek. (tai yra ir asmeninis Andros rekordas). 1 500 m bėgime Andra distanciją įveikė per 4 min. 44,79 sek. ir iškovojo bronzos medalį studentų čempionato įskaitoje.

„Dar sausio mėnesį man buvo atsinaujinusi anksčiau patirta trauma, kuri sukėlė daug keblumų. Tačiau manęs ji nesustabdė – atsargiai ir protingai ruošiantis čempionatui pavyko pasiekti šį asmeninį rezultatą, kuris be galo džiugina“, – šypsojosi MRU VSA absolventė Andra.

Čempionate pasirodė ir Viešojo saugumo akademijos studentė Eivilė Cemnolonskytė, kuri šuolio į tolį rungtyje iškovojo sidabro medalį, nušokdama net 5,99 m ir nusileisdama tik daugkartinei Lietuvos moterų trišuolio čempionei Dianai Zagainovai.

Universitetas džiaugiasi MRU lengvaatlečių pasirodymais Lietuvos studentų lengvosios atletikos čempionate ir linki dar didesnės sėkmės kituose čempionatuose.