Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto diplomų įteikimo šventės metu nepritrūko džiaugsmo savo pasiekimais - MRU
Naujienos

23 birželio, 2021
Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto diplomų įteikimo šventės metu nepritrūko džiaugsmo savo pasiekimais
Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas

Birželio 22 dieną vyko iškilminga Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto diplomų įteikimo šventė, kuri išsiskyrė iš visų kitų savo puikia atmosfera, kuomet po ilgos pertraukos studentai, dėstytojai, fakulteto darbuotojai bei socialiniai partneriai galėjo gyvai vieni kitus apkabinti, plačiai šypsotis ir pasidalinti savo džiaugsmu, pasiekus puikius rezultatus.

Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto dekanė prof. dr. Odeta Merfeldaitė džiaugėsi, galėdama pasveikinti 189 edukologijos, pedagogikos, filologijos, komunikacijos, psichologijos, socialinio darbo, sociologijos ir vertimo studijų krypčių bakalauro ir magistro laipsnių absolventus. Taip pat sveikino ir lyderio diplomą gavusias studentes – Psichologijos instituto Verslo psichologijos programos magistrantūros nuolatinių studijų absolventę Tairidą Musulaitę ir Vaiko teisių apsaugos programos magistrantūros ištęstinių studijų absolventę Masalskytę Ingridą.

Džiaugėmės galėdami pasveikinti ir sėkmingai studijas baigusius dviejų jungtinių Socialinio darbo su vaikais ir jaunimu bei Socialinės politikos ir gerovės studijų programų absolventus.

Sveikindama ŽVSF absolventus dekanė prof. dr. Odeta Merfeldaitė linkėjo: „nebijoti ieškoti atsakymų, būti drąsiems, nebijoti svajoti ir matyti šalia esančius, nes vienintelė vertybė Žemėje yra žmogaus ryšys su žmogumi“.  Taip pat dekanė dėkojo ir studentų artimiesiems, kurie kantriai juos palaikė, fakulteto dėstytojams, studentų vadybininkėms, administracijai ir ilgamečiams darbuotojams. Buvo įteiktos padėkos, skirtos: docentui dr. Antanui Valantinui už nuoširdų vadybinį ir pedagoginį darbą Psichologijos institute; profesorei dr. Ritai Bandzevičienei už nuoširdų ir ilgametį darbą Psichologijos institute; docentei dr. Jautrei Ramutei Šinkūnienei už iniciatyvumą ir kūrybiškumą organizuojant „Lietuvos vaikų balso“ renginius; docentei dr. Astai Railienei už studentų karjeros kompetencijų ugdymą; profesorei dr. Vidai Gudžinskienei už indėlį rengiant jaunuosius mokslininkus ir socialinio darbo mokyklos puoselėjimą ir  Psichologijos instituto studentų skyriaus vadybininkei Leonorai Andriulevičienei už nuoširdų ir ilgametį darbą ir rūpestį studentais.

Sveikinimo žodžius tarė ir fakultetų institutų direktoriai bei ilgamečiai Žmogaus visuomenės studijų fakulteto partneriai: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamentas. Taip pat savo kolegas ir dėstytojus sveikino ŽVSF pedagogikos profesinių studijų absolventės Andželika Rusteikienė ir Rasa Rotomskienė.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė Vilma Augienė, sveikindama ŽVSF absolventus minėjo, jog mokymasis visą gyvenimą yra be galo svarbus. Taip pat džiaugėsi fakulteto ruošiamų specialistų įvairove, kvietė absolventus prisijungti prie socialinio darbo ir apsaugos srityje dirbančių profesionalų ir taip reikšmingai prisidėti prie Valstybės visuomenės gerovės ir socialinio darbo prestižo kūrimo.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento vyriausioji patarėja dr. Loreta Žadeikaitė antrino viceministrei, jog specialistų trūkumas yra akivaizdus ir švietimo sistemoje. Tad sakydama sveikinimo kalbą, kvietė jungtis ir kartu spręsti švietimo problemas bei dalintis savo žiniomis ir idėjomis, padėsiančiomis ieškoti kūrybinių sprendimų, kuriant saugią ir ugdančią aplinką ateities kartoms.

Iškilmingą diplomų įteikimo šventę vainikavo MRU bendruomenės vakarėlis, kurio metu buvo skelbiamos nominacijos, labiausiai nusipelniusių darbuotojų, studentų darbų, iniciatyvų, renginių ir studijų programų nominacijos.

Tai, kad Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto studijų programų kokybė yra išskirtinė, liudija nuopelnai, jog mūsų studentės vienbalsiai laimėjo geriausių MRU metų bakalauro ir magistro darbų nominacijose. Komunikacijos ir skaitmeninės rinkodaros studijų programos studentės Karolinos Kardokaitės bakalauro darbas ,,Nuomonės formuotojų įtaka vartotojo įsitraukimui į ekologiško prekės ženklo komunikaciją socialiniame tinkle ,,Instagram buvo pripažintas geriausiu. O MRU metų magistro darbo nominacijoje laimėjo, lyderio diplomą gavusi Tairida Musulaitė. Jos darbo tema: „Darbuotojų patiriamų patyčių, psichologinio atsparumo ir įsitraukimo į darbą sąsajos”.

Didžiuojamės, kad Komunikacijos instituto lektorės Gintarė Gulevičiūtės vadovaujama bakalauro studijų programa „Komunikacija ir skaitmeninė rinkodara“ (anglų kalba) buvo pripažinta Patraukliausia 2020 metų studijų programa anglų kalba.

Nors fakultetas dar tik švęs vienerių metų gimtadienį, rezultatai kalba patys už save. Šių pasiekimų nebūtų, jei nebūtume viena šauni ŽVSF komanda, kuri kalbasi, bendrauja ir bendradarbiauja! Dėkojame visiems ir kviečiame nuotraukų galerijoje pasidžiaugti šventinėmis akimirkomis.