MRU kviečia pasinaudoti nemokama pagalba bendrojo lavinimo mokyklų absolventams - MRU
Naujienos

17 vasario, 2021
MRU kviečia pasinaudoti nemokama pagalba bendrojo lavinimo mokyklų absolventams
Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas

Iki š.m. kovo 1 d. Mykolo Romerio universitetas suteikia papildomą galimybę bendrojo lavinimo mokyklų absolventams registruotis į jau suburtas grupes ir tapti socialinės edukacinės iniciatyvos „4mm.Pasistiebk“ dalyviais.

„4mm. Pasistiebk“ – socialinė edukacinė iniciatyva, suteikianti antrą šansą bendrojo lavinimo mokyklų absolventams, norintiems perlaikyti valstybinius egzaminus geresniais balais ir įstoti į aukštąją mokyklą. Ši pagalba yra nemokama, ją inicijuoja Mykolo Romerio universitetas. Atrinkti geriausi savo srities specialistai – mokytojai, kurie teikia lietuvių k., matematikos, anglų k., istorijos korepetavimo paslaugas, padėdami užpildyti turimas žinių spragas ir pasiruošti valstybiniams brandos egzaminams. Visi užsiėmimai su mokytojais vyksta patogiu vakariniu laiku, nuotoliniu būdu, Zoom platformoje, vieno dalyko užsiėmimo trukmė 1,5 val.

Iniciatyva „4mm. Pasistiebk“ sėkmingai gyvuoja nuo 2018 metų. Šiame projekte dalyvauja žmonės iš visos Lietuvos, kurie kartu su kompetentingais mokytojais pasiruošė ir perlaikė valstybinius brandos egzaminus aukštesniais balais ir įstojo į savo svajonių studijas. Per trejus projekto gyvavimo metus, nemokama pagalba pasinaudojo beveik tūkstantis žmonių.

2020 metų „4mm. Pasistiebk“ projekto dalyvė Monika Maciulevičiūtė rekomenduoja visiems savo pažįstamiems dalyvauti šiame edukaciniame projekte: „siūlau pabandyti, jei anksčiau nepasisekė, laikant valstybinius egzaminus, nes tai puikus būdas pagerinti savo mokslo rezultatus. Taip pat gali suprasti ko nori, savotiškai subręsti ir pasiruošti būsimoms studijoms“. Pasak Monikos tuo pačiu atsiranda daugiau drąsos nesiblaškyti ir suvokti, jog pasirinkimas yra teisingas. „Žinoma, reikia įdėti daug darbo, nes tai vienas svarbiausių dalykų. Tad mano užsispyrimas tikrai daug duoda man motyvacijos ir jėgų mokytis. Tikiuosi, kad pasieksiu savo tikslą, o kaip seksis – pamatysiu vėliau. Manau, rezultatas tikrai nenuvils“.

Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto dekanė prof. dr. Odeta Merfeldaitė džiaugiasi, jog net ir pandemijos metu, turime galimybę suteikti kvalifikuotą pagalbą bendrojo lavinimo mokyklų absolventams, padedant jiems pasiruošti ir perlaikyti valstybinius brandos egzaminus geresniais balais, o tai motyvuoja juos nenuleisti rankų ir siekti savo svajonių studijų.

Norintys dalyvauti projekte, kviečiami registruotis ir pildyti kandidato anketą iki kovo 1 d. Daugiau informacijos čia.