Fakulteto vadovybė


Adresas: Valakupių g. 5, LT-10101 Vilnius
Kab.: I-208
Tel.: (8 5) 274 0610
Faks.: 274 0624
El. p.: vvf@mruni.eu


Dekanas: prof.dr. Vainius Smalskys
Kab.: I-52, Valakupių g.5
Tel.: (8 5) 274 0634
El. p.: vainius@mruni.eu


Prodekanė: prof.dr. Jolanta Urbanovič
Kab.: V-506, Ateities g. 20
Tel.: (8 5) 271 4656
El. p.: jolanta@mruni.eu
 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą


Vadybininkės:

    Raimonda Urbietienė

    IV-309 kab. (Ateities g. 20)
    Tel. (8 5) 2714 575
    El. p.: raimonda@mruni.eu


    Magistrantūros nuolatinių ir ištęstinių studijų administravimas

    Papildomųjų (Vilniuje, Klaipėdoje, Utenoje) studijų administravimas.



    Rima Marytė Tumėnienė

    V-509 kab. (Ateities g. 20)
    Tel. (8 5) 2714 683
    El. p.: rimat@mruni.eu

    Bakalauro nuolatinių ir ištęstinių studijų administravimas



    Rasa Subačienė

    IV-307 kab. (Ateities g. 20)
    Tel. (8 5) 2714 676
    El.p.: rasa@mruni.eu
    Personalo ir dokumentų valdymas
    Mantė Gasiūnaitė-Binkienė

    I-415 kab. (Ateities g. 20)
    Tel. (8 5) 2714 622
    El.p.: mante@mruni.eu
    Viešieji ryšiai ir rinkodara
    Beata Žiromskienė 

    El.p.: beata@mruni.eu
    Tarptautiniai ryšiai ir rinkodara