Papildomos vertės - MRU

Papildomos vertės

Tarptautiškas, globalus, inovatyvus universitetas

MRU yra vienas tarptautiškiausių universitetų Lietuvoje. MRU studentai atvyksta iš 62 pasaulio šalių. Siūlomos studijos anglų kalba ir net 11 tarptautinių programų su užsienio universitetais, didina konkurencingumą Lietuvos ir tarptautinėje rinkoje.

 

Individualizuotos studijos, patyriminis mokymas, asmeninis mentorius ir galimybė studijas derinti su darbu

Praktika ir realus žinių pritaikymas yra integruotas į kiekvieną studijų programą, o asmeninis mentorius ne tik padeda kurti profesinių ryšių tinklą nuo pat pirmojo studijų semestro, bet ir atsako į visus su pasirinkta specialybe susijusius klausimus ir leidžia patirti savo ateities profesinę kasdienybę. Galimybė studijuoti moduliais ir studijų organizavimo lankstumas užtikrina galimybę studijas derinti su darbu.

 

Patyrę dėstytojai – praktikai iš Lietuvos ir užsienio

Studijų dalykus dėsto kompetentingi dėstytojai, savo srities profesionalai, garsūs profesoriai iš Lietuvos ir užsienio.

 

MRU tarp geriausių pasaulio universitetų

Pasauliniuose universitetų dalykiniuose reitinguose „QS World University Rankings by Subject“, jau ketvirtus metus iš eilės tarp geriausių pasaulio universitetų patenka MRU, užimantis 201-250 poziciją. „QS World University Rankings by subject 2021“ universitetų reitingo teisės kryptyje MRU Nr. 1 tarp Lietuvos universitetų.

 

Kalbų mokymosi galimybė

Vienu geriausių institutų Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regione išrinktas Vilniaus Karaliaus Sedžiongo Institutas kviečia MRU bendruomenės narius į nemokamus korėjiečių kalbos kursus, o Frankofoniškų šalių studijų centras suteikia galimybę nemokamai mokytis arba tobulinti jau turimas prancūzų kalbos žinias.

 

Ilgamečiai tarptautiniai universiteto ryšiai ir galimybė papildomai mokytis IT kompetencijų

Mykolo Romerio universitetas nuo 2021 m. bendradarbiauja su „Microsoft“ suteikdamas galimybę savo bendruomenei papildomai mokytis IT kompetencijų ir įgyti jas pagrindžiančius sertifikatus. Tai, drauge su tarptautinių studijų ar praktikos patirtimi stipriai padidina MRU absolventų konkurencingumą ne tik vietos, bet ir tarptautinėje darbo rinkoje.

 

Individualus karjeros planas

Į studijas yra integruotos asmeninės karjeros konsultacijos ir karjeros planas, padedantis susitelkti į ateitį – kad būtų nuo pirmųjų dienų aišku, kaip ir kokiais būdais siekti savo tikslų studijose, darbe ir gyvenime.

 

 

Visada prieinama psichologinė pagalba

Susiduriantiems su gyvenimo sunkumais esame pasiruošę padėti – garantuojame nemokamą psichologinę pagalbą. MRU bendruomenės nariams 6 psichologo konsultacijos per metus yra nemokamos. 

 

Individualus mokėjimo už studijas planas, studijų finansavimo galimybės ir studentų namai kiekvienam pageidaujančiam 

Augant nerimui dėl studijų kainų siūlome galimybę sumokėti už studijas dalimis pagal individualiai sudarytą planą, mokėjimus skaidant į dvi ar net tris dalis. Taip pat, svarstyti studijų refinansavimo galimybes, pretenduoti į universiteto ar valstybės skiriamas stipendijas labiausiai motyvuotiems ar socialiai pažeidžiamiems. Dėl gyvenamosios vietos studijų metu taip pat galite būti ramūs: mes pasirūpinsime, kad kiekvienas atvykęs turėtų galimybę įsikurti MRU studentų namuose.