Keliauju nuo taško A į tašką B - MRU

Keliauju nuo taško A į tašką B

Viešasis transportas

Vilniaus viešojo transporto sistema gali atrodyti labai sudėtinga, tačiau iš tiesų pakanka žinoti vos kelis dalykus: 

  • troleibusai ir autobusai stoja kiekvienoje maršruto stotelėje.  
  • Vilniuje kursuoja 6 greitieji autobusai (1G  6G). Jie taip vadinami todėl, kad stoja tik kas antroje stotelėje, todėl važiuodamas greitaisiais, būtinai pasitikrink ar autobusas stos Tavo pageidaujamoje stotelėje.  

2G (Vilnius  Laisvės pr. – Santariškės) stoja Mykolo Romerio universiteto stotelėje. 

Detalią informaciją, susijusią su viešuoju transportu, bilietais, maršrutais ir mobiliosiomis programėlėmis rasi čia. 

Dviračiai ir paspirtukai

Norint riedėti Vilniaus gatvėse nebūtina suskubti pirkti dvira ar paspirtuką. Šiltuoju metų laiku gali juos lengvai ir patogiai išsinuomoti net iš kelių skirtingų, sostinėje veikiančių įmonių, kurios prisideda prie darnios transporto vizijos įgyvendinimo mieste. Dalijimosi paslaugomis naudotis tikrai paprasta, tą gali padaryti mobiliuoju telefonu arba įsigydamas specialią kortelę. Daugiau informacijos rasi čia. 

Detalią informaciją, susijusią su viešuoju transportu rasi čia. 

Automobilio vairuotojams

Automobilių stovėjimo aikštelė studentų namų teritorijoje. Aplink studentų namus dažniausiai galima rasti nemokamų parkavimosi vietų, tačiau patys studentų namai nuosavos automobilių stovėjimo aikštelės neturi. 

Automobilis mieste. Eismas Vilniuje labai judrus, o automobilių tiek daug, kad kartais atrodo nors imk ir bėk kaip Flinstounai! O kur dar klausimai: kur statyti? Kiek susimokėti ir t.t.? Rask visą informaciją apie parkavimą, rinkliavą ir mokėjimo būdus čia. 

Turi vairuotojo pažymėjimą, bet neturi automobilio? Ne bėda! Automobilio dalijimosi paslauga tampa vis populiaresnė  patogiau vartotojui ir mažiau žalos gamtai. Sėsk į CityBee automobilį ir leiskis į pirmąją savo kelionę po Vilnių! Tau tereikia atsisiųsti programėlę, kurios pagalba matyti laisvą automobilį. Automobilius gali rasti ir 1 kilometro atstumu nuo Mykolo Romerio universiteto.