Gyvenu studentų namuose - MRU

Gyvenu studentų namuose

Studentų namai. Kaip tapti gyventoju?

Ar žinojai, kad tikrasis studentiškas gyvenimas prasideda su lagaminais įžengus į studentų namus? Juk čia išmokstamos svarbiausios gyvenimo buities pamokos, atrandami geriausi draugai ir išsinešamos įsimintiniausios studentiško gyvenimo istorijos, apie kurias ne kartą esame girdėję iš vyresnių draugų, tėvų ar senelių  

Rezervuok kambarį.

Daugiau apie MRU studentų namus rasi čia.

Studento kambarys - susikurk jaukią erdvę!

Studentų namai – tai visiškai nauja patirtis, kuomet teks ne tik dalintis kambariu su kolegomis, bet ir susidurti su kambariokais ir blokiokais virtuvėje, dušo zonoje, koridoriuose. Tai iš ties smagu, tačiau savo erdvę turėti reikia, o kad į ją būtų gera grįžti –  verta pasirūpinti jaukumą suteikiančiais elementais! Dalinamės patarimais, kaip be didelių pastangų ir išlaidų, užtikrinti jaukumą:

  • Minkštas, šiltas pledas. Tai, ko gero, vienas labiausiai naudojamų daiktų namuose! 
  • Namų jaukumo ir šilumos suteikiantis daiktas – kilimas. Kurk kambario nuotaiką spalvų ir tekstūros pagalba.
  • Pasirūpink apšvietimu! Kai už lango niūru ir pilka, tai ir mūsų nuotaika kinta, tačiau viską galima pataisyti šviesos pagalba.
  • Augalas. Net nuotraukos tampa gražesnės, kai fone matome augalusAr žinojai, kad gyvi augalai yra ne tik puikus dekoro elementas, bet ir deguonies filtras?
  • Užuolaidos užtikrina privatumątaip pat ir naktinį apšvietimą, kurio gali prireikti dienos metu ilsintis po vakarėlio ar bemiegės nakties prie knygų bibliotekoje. 
  • Viena populiariausių studentų prekių tik atsikrausčius į studentų namus – daiktadėžės!

Maistas į studentų namus

Ką reikia žinoti prieš užsisakant maistą į studentų namus? 

Užsisakyti maistą į studentų namus visiškai paprasta! Tau tereikia komentaruose paprašyti, jog kurjeris Tave informuotų apie savo atvykimą, kad galėtum pasitikti kurjerį pirmame studentų namų aukšte. Na, o jeigu maistas būtų pristatytas anksčiau nei Tu grįžtum, paprašyk kurjerio palikti užsakymą pas studentų namuose budintį asmenį (pirmame bendrabučio aukšte).

Su muzika įveikiame viską!

Ar žinojai, kad moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad alfa bangų klausymas padeda smegenims veikti efektyviau ir tampame produktyvesni? Muzika mums padeda, kai pritrūkstame įkvėpimo ir net leidžia pasijausti geriausiais pasaulyje virtuvės šefais! Klausyk MRU Spotify grojaraščių ir mėgaukis akimirkomis su muzika!

Metas studijuoti

Įsikvėpk

Pasijausk virtuvės šefu

Švęsk gyvenimą