Pirmakursiams - MRU

 

 

 

 
Studijų metų MRU pradžios šventė

PROGRAMA

10:00 Šv. Mišios MRU bendruomenei Vilniaus Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčioje, Kalvarijų g. 327.

12:00 Pirmakursių pasitikimas MRU centriniai rūmai, I korpusas, Ateities g. 20, Vilnius.

13:00 Mokslo metų atidarymo renginys MRU vidinis kiemas

15:00 Bendruomenės pokalbiai ir vaišės MRU vidinis kiemas

MRU Pirmakursių įvadinė savaitė 2023

Šauk kaip raketa į savo pirmą kursą, o kad startas būtų įdomus, greitas ir sklandus, dalyvauk įvadinės savaitės pirmakursiams renginiuose rugsėjo mėn. 1-5 d.! 
 
 
Fakultetų pirmakursių įvadinės savaitės programos:
Teisės mokyklos programa
Viešojo saugumo akamedijos programa (Vilnius)
Viešojo valdymo ir verslo fakulteto programa
Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto programa
 
Visos Įvadinės savaitės veiklos nuolatinių studijų studentams vyks gyvai universitete. Ištęstinių studijų studentai kviečiami prisijungti ir dalyvauti nuotoliniu būdu, jiems skirtos prisijungimo nuorodos pateiktos programoje.

Pirmakursių stovykla

Jau šį Rugsėjį, Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybės organizuojama pirmakursių stovykla, sugrįžta! Tai MRU studentų tradicija tapęs renginys, į kurį yra kviečiami visi mūsų Universiteto pirmakursiai. Jau kelis metus iš eiles šis renginys tampa vienu įsimintiniausiu savaitgaliu studento gyvenime.

Šių metų stovykla yra išskirtinė, nes jos metu pirmakursiai turės galimybę ne tik gerai praleisti laiką ir bendrauti su naujais draugais iki paryčių, bet ir turės įrodyti mums, kad jie yra verti Studento vardo. Stovyklos bilietų skaičius yra ribotas bei bus vykdoma atranka. Stovykla vyks Rugsėjo 15-17 dienomis. Daugiau informacijos rasite čia.

MRUSA

Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybė tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti, savarankiška bei savanoriška organizacija, kuri visada laukia naujų narių!

Daugiau informacijos apie MRUSA rasite:

 

 

 

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP)

– Labas, ar jau užsisakei LSP?
– O kas tas LSP? – Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – vienintelis oficialus dokumentas, kuris įrodo, kad esi studentas.
– Aaa, o jis tik tiek ir daro? – Ne, baik tu. Turėdamas LSP galėsi pigiau keliauti viešuoju transportu, lengviau skolintis knygas bibliotekoje, pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis tokiose vietose kaip Maxima, Forum Cinemas, Vichy vandens parkas, iDeal ir dar daugiau rasi čia.
– Oho kaip gerai čia, o kur čia užsisakyti?
– Apsilankyk svetainėje ir joje galėsi užsisakyti LSP. Rinkdamasis LSP ne tik gauni pažymėjimą ir aibę nuolaidų, bet ir finansuoji Lietuvos studentų sąjungą (LSS), kuri atstovauja Tavo interesus nacionaliniu mastu
– Supratau, ačiū tau ir iki pasimatymo!
– Ciao!