Pirmakursiams - MRU

 

 

 

Informacija bus paruošta 2023 m. rugpjūčio mėn.
 
MRU Pirmakursių įvadinė savaitė 2022

Šauk kaip raketa į savo pirmą kursą, o kad startas būtų įdomus greitas ir sklandus, dalyvauk įvadinės savaitės pirmakursiams renginiuose rugsėjo mėn. 1-7 d.!
 
 
Fakultetų pirmakursių įvadinės savaitės programos:
 
Visos Įvadinės savaitės veiklos nuolatinių studijų studentams vyks gyvai universitete. Ištęstinių studijų studentai kviečiami prisijungti ir dalyvauti nuotoliniu būdu, jiems skirtos prisijungimo nuorodos pateiktos programoje.

Pirmakursių stovykla

Jau šį Rugsėjį, Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybės organizuojama pirmakursių stovykla, sugrįžta! Tai MRU studentų tradicija tapęs renginys, į kurį yra kviečiami visi mūsų Universiteto pirmakursiai. Jau kelis metus iš eiles šis renginys tampa vienu įsimintiniausiu savaitgaliu studento gyvenime.

Šių metų stovykla yra išskirtinė, nes jos metu pirmakursiai turės galimybę ne tik gerai praleisti laiką ir bendrauti su naujais draugais iki paryčių, bet ir turės įrodyti mums, kad jie yra verti Studento vardo. Stovyklos bilietų skaičius yra ribotas bei bus vykdoma atranka. Stovykla vyks Rugsėjo 9-11 dienomis. Daugiau informacijos rasite čia.

Pirmas susirinkimas su MRUSA

Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybė tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti, savarankiška bei savanoriška organizacija, kuri visada laukia naujų narių! Komanda lauks visų norinčių sužinoti daugiau, o gal net ir prisijungti, Rugsėjo 14 d., (daugiau informacijos apie auditoriją ir tikslų laiką rasi greitu metu Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybės puslapyje ir pirmakursių grupėje). Tai pirmas susitikimas su MRUSA komanda, kurio metu susipažinkite su komanda iš arčiau, bus pristatyti visi organizacijos svarbus organai bei komitetai. Tuo pačiu ir sužinosite apie visas galimybes, kurios atsivers tapus organizacijos dalimi.

Komanda su nekantrumu lauks visų norinčių!

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP)

– Labas, ar jau užsisakei LSP?
– O kas tas LSP? – Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – vienintelis oficialus dokumentas, kuris įrodo, kad esi studentas.
– Aaa, o jis tik tiek ir daro? – Ne, baik tu. Turėdamas LSP galėsi pigiau keliauti viešuoju transportu, lengviau skolintis knygas bibliotekoje, pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis tokiose vietose kaip Maxima, Forum Cinemas, Vichy vandens parkas, iDeal ir dar daugiau rasi čia.
– Oho kaip gerai čia, o kur čia užsisakyti?
– Apsilankyk svetainėje ir joje galėsi užsisakyti LSP. Rinkdamasis LSP ne tik gauni pažymėjimą ir aibę nuolaidų, bet ir finansuoji Lietuvos studentų sąjungą (LSS), kuri atstovauja Tavo interesus nacionaliniu mastu
– Supratau, ačiū tau ir iki pasimatymo!
– Ciao!