Individualios ir grupinės konsultacijos | MRU mokykloms

Konsultacijos ir vizitai

Vizitas Jūsų mokykloje arba universitete

Jūsų mokyklos bendruomenė organizuoja karjeros dienas? Norite surengti įdomią klasės valandėlę? O gal tiesiog reikalinga 45 minučių paskaita karjeros informavimo ir priėmimo į studijas proceso tema?

Pasikvieskite MRU Priėmimo komandą į savo mokyklą gyvai (arba nuotoliu), o mes užtikrinsime aktualų turinį visiems vyresnių klasių moksleiviams sutartą dieną, sutartu laiku, Jums patogiausiu formatu!

Siūlomos paskaitos:

Trukmė: 45 min.
Klasė: 10 – 12 kl.
Vieta: Jūsų mokykla / „Teams“ platforma

Registruokitės internetu arba susisiekite el. paštu: priemimas@mruni.eu. Mes per vieną darbo dieną susisieksime su Jumis ir susiderinsime patogiausią laiką pristatymui.


Individualios konsultacijos

Mes žinome, kaip svarbu yra žinoti aiškią ir tikslią informaciją apie priėmimą į universitetus ir kiek klausimų kyla kiekviename žingsnyje artėjant lemtingoms dienoms: renkantis dalykus, kurių bus mokomasi A ar B lygiu nuo 11 klasės, renkantis mokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus, galiausiai – renkantis norimą studijų kryptį, programą ir aukštąją mokyklą.

Siekdami palengvinti šį ir taip įtampos kupiną laikotarpį, kviečiame registruotis konsultacijai. Registruotis konsultacijai gali moksleiviai, jų tėvai, mokytojai. Registruodamiesi galite pasirinkti sau patogų laiką, o konsultacija vyks nuotoliu, per Teams platformą.

  • Trukmė: 30 minučių
  • Konsultacijų temos: studijų programos / konkursinio balo formavimas
  • Vieta: „Teams“ platforma
  • Konsultacijas veda: MRU Nacionalinio priėmimo grupės vadovas Saulius Bugailiškis