Individualios ir grupinės konsultacijos | MRU mokykloms

Individualios ir grupinės konsultacijos

MRU studijų programų arba priėmimo proceso pristatymas Jūsų klasei ar mokyklai

Mes žinome, kaip svarbu yra žinoti aiškią ir tikslią informaciją apie priėmimą į universitetus ir kiek klausimų kyla kiekviename žingsnyje artėjant lemtingoms dienoms: renkantis dalykus, kuriuos bus mokomasi A ar B lygiu nuo 11 klasės, renkantis laikytinus mokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus, galiausiai – renkantis norimą studijų kryptį, programą ir aukštąją mokyklą.

Siekdami palengvinti šį ir taip įtampos kupiną laikotarpį, kviečiame registruoti klasę ar mokyklą išsamiam pristatymui.

Jūs gausite 45 minutes tik Jūsų klasei ar mokyklai skirtą informacinę paskaitą, kurios metu taip pat galėsite užduoti ir visus rūpimus klausimus apie dalykų pasirinkimą, konkursinį balą, studijų programas bei priėmimo procesą. Pristatymą veda ir į klausimus atsako itin daug patirties turintis MRU Nacionalinio priėmimo grupės vadovas Saulius Bugailiškis.

Pristatymui registruokitės užpildydami šią formą, o mes per vieną darbo dieną susisieksime su Jumis ir susiderinsime patogiausią laiką pristatymui.


Individualiai nuotolinė konsultacija dėl konkursinio balo, priėmimo procesų ar studijų programų

Mes žinome, kad kartais ne į visus klausimus pavyksta rasti atsakymus internete, kaip ir ne visus atsakymus žino draugai, tėvai ar mokytojai.

Dėl to kviečiame registruotis individualiai nuotolinei konsultacijai, kurios metu atsakysime į visus kylančius klausimus apie universitetą, priėmimo procesą, konkursinį balą ar mūsų studijų programas.

Konsultacijai registruotis užpildydami šią formą gali moksleiviai, jų tėvai, mokytojai. Registruodamiesi galite pasirinkti sau patogų laiką, o konsultacija vyks nuotoliu, per Teams platformą.