Akademijos moksleiviams | MRU mokykloms

Akademijos moksleiviams

Visus metus moksleiviams atviras Mykolo Romerio universitetas kviečia Jus iš arčiau susipažinti su specialybėmis ir lengviau priimti sprendimą, ką veikti ir kuo būti po mokyklos baigimo.

Moksleiviams skirtose akademijose Jūs turite galimybę ne tik praktiškai išmėginti ar daugiau sužinoti apie dominančią specialybę, bet ir pasitikrinti, ar norėtumėte ją studijuoti ateityje.

Spauskite žemiau ant dominančios akademijos pavadinimo ir sužinokite daugiau!

Lyderystės akademija

Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakultetas jau dešimtmetį sėkmingai organizuoja Lyderystės akademiją, skirtą vyresniųjų klasių moksleiviams ir studentams. Lyderystės akademija – nemokamas projektas moksleiviams, kurio metu susivieniję projekto partneriai paruošia koncentruotą, įtaigią bei itin įdomią paskaitų programą. Jos metu ne tik per kelias valandas gaunama daug teorinių ir praktinių pavyzdžių iš savo srities profesionalų, bet ir skatinama moksleivius išsikelti sau tikslus: puoselėti lyderio individualias savybes ir charakterį, išsiugdyti profesiniam mąstymui reikalingas vaizduotę, valią.

Tikslas – skatinti būti aktyviems, kurti sau palankią aplinką, išsakyti nuomonę, turėti tikslą, tapti atsakingais lyderiais savo mokyklose, universitetuose, bendruomenėse ir tolesniame gyvenime, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis, įgauti teorinių ir praktinių žinių. Akademija siekia suteikti informacijos aktualiais profesijos pasirinkimo, karjeros planavimo ir savęs pažinimo klausimais.

2021/2022 metais Lyderystės akademijoje paskaitos vyks nuo lapkričio iki gegužės, po vieną paskaitą per mėnesį. Kiekvienos paskaitos metu nagrinėjama vis kita su lyderystės samprata susijusi tema. Paskaitų formatas priklausys nuo pandeminės situacijos.

Kviečiame visus 10-12 klasių moksleivius dalyvauti Lyderystės akademijoje.
Registracija vyksta iki lapkričio 5 d. el. paštu: lyderystesakademija@mruni.eu (nurodant savo vardą, pavardę, instituciją/mokyklą ir kontaktus)

Baigusiems Lyderystės akademiją įteikiami diplomai, su kuriais suteikiama galimybė gauti papildomą balą stojant į Mykolo Romerio universitetą.

Naujausią informaciją taip pat galite sekti Lyderystės akademijos Facebook profilyje MRU Lyderystės akademija.

Ekonomikos ir verslo akademija

Ekonomikos ir verslo akademija yra 16-18 metų jaunimui paruošta paskaitų programa verslo, ekonomikos ir finansų temomis. Visas akademijos programos turinys grįstas ne tik teorija, bet ir praktika, todėl itin tinka moksleiviams, norintiems pažinti ekonomikos ir verslo sritį bei svarstantiems su ja sieti savo ateitį.

Paskaitas veda Mykolo Romerio universiteto profesoriai ir dėstytojai, tad šioje akademijoje moksleiviams suteikiama unikali galimybė pagilinti ar gauti papildomų aukšto lygio ekonomikos ir verslo žinių.

Užsiregistruok į akademiją ir gauk geriausią ekonomikos ir verslo švietimo kokybę dar būdamas mokykloje!

Akademija skirta: 16-18 metų moksleiviams.
Paskaitos vyksta: Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje, adresu Birutės g. 2, Alytus ir Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje, adresu Danutės g. 12. Šiuo metu visos paskaitos vyksta online formatu.
Kaip užsiregistruoti: kreiptis telefonu į akademijos rinkodaros ir ryšių su visuomenę vadovą Povilą Labuką telefonu +370 6 728 8452 ar el. paštu povilaslabukas@gmail.com.

Ekonomikos ir verslo akademija įsteigta bendradarbiaujant Alytaus miesto savivaldybei, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai ir Mykolo Romerio universitetui.

Daugiau apie akademiją:

Karjeros akademija

Karjera – viena iš svarbiausių šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalių. Šiandien reikia lengvai prisitaikančių prie nuolat kintančių aplinkos sąlygų, savarankiškų, iniciatyvių ir kūrybingų žmonių, kurie moka kurti savo gyvenimą tokį, kokio patys nori ir įsivaizduoja.

„Padaryti galima viską. Sunkiausia būna sužinoti, kaip tai padaryti“  (E.Alenas)

Karjeros akademijos tikslas – padėti mokiniams modeliuojant savo karjeros kelią.

Kodėl verta dalyvauti akademijos veiklose? Dalyvauti karjeros akademijos veiklose verta dėl šių priežasčių:

  • galimybės pažinti save, savo stiprybes ir tobulintinas sritis;
  • interaktyvios galimybės susipažinti su pačiomis įvairiausiomis veiklos sritimis ir studijų galimybėmis;
  • galimybės formuoti savo karjeros viziją ir pagristai kelti karjeros tikslus;
  • galimybės susidaryti asmeninės karjeros planą.

Kaip bus organizuojamos veiklos? Tavęs laukia karjeros kompetencijų tobulinimo dirbtuvės, nuotoliniai susitikimai su įdomiais ir įkvepiančiais žmonėmis, edukacinės veiklos.

Karjeros akademijos veikla orientuojasi į visuminį mokinio karjeros kompetencijų ugdymą(si). Įtraukiančių paskaitų ir patyriminiu ugdymu grįstų užsiėmimų metu bus lavinami mokinių bendradarbiavimo, savęs pažinimo įgūdžiai, plėtojamas pasitikėjimas savimi, atsakomybė planuojant savo karjerą, motyvacija mokytis ir kelti karjeros tikslus.

Kam skirta? 10-12 (II – IV) klasių mokiniai

Kaip viskas vyksta? Užsiėmimai vyks 2-3 kartus per metus Mykolo Romerio universitete (pagal išankstinę registraciją), lygiagrečiai bus organizuojamos klasės valandėles Tavo mokykloje (ketvirtadieniais, pagal išankstinę registraciją). Susitikimų formatas gali būti koreguojamas dėl pandeminės situacijos.

Kas veda ir organizuoja veiklas? Mykolo Romerio universiteto dėstytojai – ilgametę ugdymo karjerai patirtį turintys specialistai.

Ar mokymai yra mokami? Nemokami

Karjeros akademijos koordinatorė – Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto docentė doc. dr. Violeta Jegelevičienė. 

Arėjantys renginiai:

Informacija naujinama.

Įvykę renginiai: 

Su džiaugsmu pranešame, jog 2022 m. gegužės 12 d. įvykusi pirmoji nuotolinė netradicinė klasės valandėlė mokiniams su MRU Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukoloijos ir socialinio darbo instituto dėstytoja dr. Neringa Kurapkaitiene tema „Savanorystė – gyvenimą keičianti patirtis“ susilaukė ypatingai daug dėmesio – netoli 500 dalyvių! Nuotolinės klasės valandėlės metu dr. Neringa Kurapkaitiene mokinius supažindino su savanorystės svarba ir galimybėmis.

 

Džiugiai pranešame, kad 2022 gegužės 23 d. Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto prodekanė mokslui dr. Raminta Bardauskienė ir dekanės patarėja komunikacijai ir rinkodarai Ieva Meironaitė Vilniaus Gabijos progimnazijos organizuojamoje „Karjeros savaitėje“ susitiko su aštuntokais.

ŽVSF atstovės mokinius supažindino su mokslininko profesija bei fakultetu, pasakojo apie studijų galimybes ir dalinosi įdomiais faktais apie universitetą.

Su mumis galite susisiekti: kam@mruni.eu