Akademijos moksleiviams

Visus metus moksleiviams atviras Mykolo Romerio universitetas kviečia Jus iš arčiau susipažinti su specialybėmis ir lengviau priimti sprendimą, ką veikti ir kuo būti po mokyklos baigimo.

Moksleiviams skirtose akademijose Jūs turite galimybę ne tik praktiškai išmėginti ar daugiau sužinoti apie dominančią specialybę, bet ir pasitikrinti, ar norėtumėte ją studijuoti ateityje.

Spauskite žemiau ant dominančios akademijos pavadinimo ir sužinokite daugiau!

Lyderystės akademija

Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakultetas jau dešimtmetį sėkmingai organizuoja Lyderystės akademiją, skirtą vyresniųjų klasių moksleiviams ir studentams. Lyderystės akademija – nemokamas projektas moksleiviams, kurio metu susivieniję projekto partneriai paruošia koncentruotą, įtaigią bei itin įdomią paskaitų programą. Jos metu ne tik per kelias valandas gaunama daug teorinių ir praktinių pavyzdžių iš savo srities profesionalų, bet ir skatinama moksleivius išsikelti sau tikslus: puoselėti lyderio individualias savybes ir charakterį, išsiugdyti profesiniam mąstymui reikalingas vaizduotę, valią.

Tikslas – skatinti būti aktyviems, kurti sau palankią aplinką, išsakyti nuomonę, turėti tikslą, tapti atsakingais lyderiais savo mokyklose, universitetuose, bendruomenėse ir tolesniame gyvenime, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis, įgauti teorinių ir praktinių žinių. Akademija siekia suteikti informacijos aktualiais profesijos pasirinkimo, karjeros planavimo ir savęs pažinimo klausimais.

2021/2022 metais Lyderystės akademijoje paskaitos vyks nuo lapkričio iki gegužės, po vieną paskaitą per mėnesį. Kiekvienos paskaitos metu nagrinėjama vis kita su lyderystės samprata susijusi tema. Paskaitų formatas priklausys nuo pandeminės situacijos.

Kviečiame visus 10-12 klasių moksleivius dalyvauti Lyderystės akademijoje.
Registracija vyksta iki lapkričio 5 d. el. paštu: lyderystesakademija@mruni.eu (nurodant savo vardą, pavardę, instituciją/mokyklą ir kontaktus)

Baigusiems Lyderystės akademiją įteikiami diplomai, su kuriais suteikiama galimybė gauti papildomą balą stojant į Mykolo Romerio universitetą.

Naujausią informaciją taip pat galite sekti Lyderystės akademijos Facebook profilyje MRU Lyderystės akademija.

Ekonomikos ir verslo akademija

Ekonomikos ir verslo akademija yra 16-18 metų jaunimui paruošta paskaitų programa verslo, ekonomikos ir finansų temomis. Visas akademijos programos turinys grįstas ne tik teorija, bet ir praktika, todėl itin tinka moksleiviams, norintiems pažinti ekonomikos ir verslo sritį bei svarstantiems su ja sieti savo ateitį.

Paskaitas veda Mykolo Romerio universiteto profesoriai ir dėstytojai, tad šioje akademijoje moksleiviams suteikiama unikali galimybė pagilinti ar gauti papildomų aukšto lygio ekonomikos ir verslo žinių.

Užsiregistruok akademiją ir gauk geriausią ekonomikos ir verslo švietimo kokybę dar būdamas mokykoje!

Akademija skirta: 16-18 metų moksleiviams.
Paskaitos vyksta: Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnacijoje, adresu Birutės g. 2, Alytus.
Kaip užsiregistruoti: kreiptis telefonu į akademijos rinkodaros ir ryšių su visuomenę vadovą Povilą Labuką telefonu +370 6 728 8452 ar el. paštu povilaslabukas@gmail.com.

Baigusiems Lyderystės akademiją įteikiami diplomai, su kuriais suteikiama galimybė gauti papildomą balą stojant į Mykolo Romerio universitetą.

Ekonomikos ir verslo akademija įsteigta bendradarbiaujant Alytaus miesto savivaldybei, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai ir Mykolo Romerio universitetui.