Senatas - MRU

Senatas

Vardas, Pavardė Pareigos Adresas Kabinetas Telefonas El. paštas
Prof. dr. Romas Prakapas Senato pirmininkas Ateities g. 20, Vilnius I-321 prakapas@mruni.eu
Doc. dr. Saulius Spurga Senato sekretorius; Vicerektorius Ateities g. 20, Vilnius I-219 +370 5 271 4630 saspur@mruni.eu
Prof. dr. Snieguolė Matulienė Viešojo saugumo akademijos dekanė Ateities g. 20, Vilnius / Maironio g. 27, Kaunas Vilniuje V-418, Kaune K-210 +370 5 271 4506, +3706 59 79 492 m.sniega@mruni.eu
Prof. dr. Rūta Adamonienė Humanitarinių mokslų katedros profesorė V. Putvinskio g. 70, Kaunas V-213 +370 37 281 409 rutadam@mruni.eu
Arminas Baronas Studentas Ateities g. 20, Vilnius II-330 arbaronas1@stud.mruni.eu
Doc. dr. Gražina Čiuladienė Edukologijos ir socialinio darbo instituto docentė Ateities g. 20, Vilnius V-254 +370 5 271 4710 grazina.ciuladiene@mruni.eu
Doc. dr. Rūta Dačiulytė Lyderystės ir strateginio valdymo instituto docentė Valakupių g. 5, Vilnius I-56 daciulyte@mruni.eu
Virgilijus Dirma Studentas Ateities g. 20, Vilnius II-330 vidirma@stud.mruni.eu
Augustė Dumčiūtė Studentė Ateities g. 20, Vilnius IV-308 adumciute@mruni.eu
Doc. dr. Tomas Girdenis Baudžiamosios teisės ir proceso instituto docentas Ateities g. 20, Vilnius V-512 girdenis@mruni.eu
Prof. dr. Lyra Jakulevičienė Teisės mokyklos dekanė Ateities g. 20, Vilnius C-V-342 +370 5 271 4624 lyra.jakuleviciene@mruni.eu
Prof. dr. Violeta Janulevičienė Humanitarinių mokslų instituto profesorė Ateities g. 20, Vilnius V-505 vjanul@mruni.eu
Dr. Marius Kalinauskas Komunikacijos instituto direktorius Ateities g. 20, Vilnius IV-210 m.kalinauskas@mruni.eu
Aleksandra Kostojanskaja Studentų atstovybės prezidentė Ateities g. 20, Vilnius II-329a +370 605 24757 prezidentas@mrusa.lt
Prof. dr. Liudmila Mockienė Professor of the Institute of Humanities Ateities st. 20, Vilnius V-504 +370 5 271 4588 liudmila@mruni.eu
Karolina Norkevičienė Studentė Ateities g. 20, Vilnius II-330 anorkeviciene@stud.mruni.eu
Prof. dr. Birutė Pranevičienė Teisės katedros vedėja Maironio g. 27, Kaunas IV-401 praneviciene@mruni.eu
Prof. dr. Aurelija Pūraitė Prodekanė mokslui ir projektinei veiklai Maironio g. 27, Kaunas K-204 +370 37 281 402 aurelija.puraite@mruni.eu
Prof. dr. Vainius Smalskys Viešojo administravimo instituto profesorius Ateities g. 20, Vilnius V-517 vainius@mruni.eu
Dr. Aušra Šukvietienė Prodekanė studijoms Ateities g. 20, Vilnius V-509 +370 5 271 4552 / mob. +370 610 69397 ausra.sukvietiene@mruni.eu
Prof. dr. Agnė Tvaronavičienė Viešosios teisės instituto direktorė Ateities st. 20, Vilnius V-348 a.tvaronaviciene@mruni.eu
Doc. dr. Antanas Valantinas Psichologijos instituto docentas Ateities g. 20, Vilnius V-243 a.valantinas@mruni.eu
Doc. dr. Virginijus Valentinavičius Komunikacijos instituto docentas Ateities g. 20, Vilnius IV-202 valentinavicius@mruni.eu
Doc. dr. Ramūnas Vanagas Lyderystės ir strateginio valdymo institutas Valakupių g. 5, Vilnius I-56 rvanagas@mruni.eu
Prof. dr. Inga Žalėnienė Rektorė Ateities g. 20, Vilnius I-217 +370 5 271 4625 roffice@mruni.eu
Prof. dr. Irena Žemaitaitytė Edukologijos ir socialinio darbo instituto profesorė Ateities g. 20, Vilnius V-244 irene@mruni.eu
Prof. dr. Justinas Žilinskas Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto profesorius Ateities st. 20, Vilnius V-517 justisz@mruni.eu
Prof. dr. Rita Žukauskienė Psichologijos instituto profesorė Ateities g. 20, Vilnius V-245 zukausk@mruni.eu