Viešojo administravimo institutas - MRU

Viešojo administravimo institutas

Adresas: Ateities g. 20, LT-08303, Vilnius
Kab. C-V-518
Tel.: +370 5 2714 676
El. paštas: vai@mruni.eu

Instituto tinklaraštis: vai.mruni.eu

Direktorius: prof. dr. Andrius Stasiukynas
El. paštas: stasiukynas@mruni.eu

Vadybininkė: Rasa Subačienė
Kab. C-V-518
Tel. +370 5 2714 676
El. paštas: rasa@mruni.eu

Profesoriai

Prof. dr. Algirdas Astrauskas
Kontaktai: algirdas.astrauskas@lrs.lt

Prof. dr. Mantas Bileišis
Kontaktai: mantas.bileisis@mruni.eu

Prof. dr. Arvydas Guogis
Kontaktai: arvydasg@mruni.eu

Prof. dr. Dangis Gudelis

Kontaktai: dgudel@mruni.eu

Prof. dr. Aleksandras Patapas
Kontaktai:
patapas@mruni.eu

Prof. dr. Paulo Alexandre da Silva Pereira
Kontaktai: pereiraub@gmail.com

Prof. dr. Vainius Smalskys
Kontaktai: vainius.smalskys@gmail.com

Prof. dr. Andrius Stasiukynas
Kontaktai: stasiukynas@mruni.eu

Prof. dr. Jolanta Urbanovič

Kontaktai: jolanta@mruni.eu

Docentai

Doc. dr. Algirdas Monkevičius

Kontaktai: algirdas.m@mruni.eu

Doc. dr. Saulius Nefas

Kontaktai: saunef@mruni.eu

Doc. dr. Adomas Vincas Rakšnys
Kontaktai: a.v.raksnys@mruni.eu

Lektoriai

lekt. dr. Nadežda Kučaidze
Kontaktai: n.kucaidze@mruni.eu

lekt. Justinas Staliūnas

Kontaktai: justaliunas@mruni.eu

lekt. Dovilė Sujetaitė

Kontaktai: dovile.sujetaite@gmail.com

lekt. dr. Aušra Šukvietienė
Kontaktai: ausra.sukvietiene@mruni.eu
 

Doktorantai

 

Oleksandra Cherednichenko

Kontaktai: olcherednichenko1@stud.mruni.eu

Luis Miguel de Lima Valenca Pinto

Kontaktai: lmpinto@mac.com

Ugnė Oliškevičienė 

Kontaktai: ugne.laseviciute@gmail.com 

Andrius Puksas

Kontaktai: andrius.puksas@gmail.com

Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė 

Kontaktai: svajune.unguryte@gmail.com

Gita Lasytė

Kontaktai: gita.lasyte@gmail.com 

Mantė Gasiūnaitė-Binkienė

Kontaktai: mante.gasiunaite@gmail.com

Justinas Staliūnas

Kontaktai: justinas.staliunas@gmail.com

 

Giedrė Svirbutaitė-Krutkienė

Kontaktai: giedre.svirbutaite@gmail.com

Gintarė Kriaučiūnaitė-Lazauskienė

Kontaktai: gintare.laz@gmail.com 

Deimantė Žilinskienė

Kontaktai: d.budriunaite@gmail.com 

 

MRU Lyderystės akademija

Lyderystės akademija kviečia moksleivius ir studentus prisijungti prie šio socialinio ir nemokamo projekto, kuris skirtas visiems, kurie domisi lyderystės tematika. Daugiau informacijos apie lyderystės akademiją ir jos veiklas galite rasti čia.