Vadybos ir politikos mokslų institutas - MRU

Vadybos ir politikos mokslų institutas

Adresas: Ateities g. 20, LT-08303, Vilnius
Kab. C-V-518
Tel. +370 5 2714 676
El. paštas: vpmi@mruni.eu

L. e. p. direktorė: doc. dr. Aistė Dromantaitė
El. paštas: aistes@mruni.eu

Vadybininkė: Rasa Subačienė
Kab. C-V-518
Tel. +370 5 2714 676
El. paštas: rasa@mruni.eu

 
Profesoriai

Prof. dr. Vilma Čingienė

Kontaktai: v.cingiene@mruni.eu

Prof. dr. Vladimiras Gražulis

Kontaktai: gra.vlad@gmail.com

Prof. dr. Birutė Mockevičienė

Kontaktai: birute.mockeviciene@mruni.eu

Prof. dr. Agota Giedrė Raišienė

Kontaktai: agotar@mruni.eu

Prof. dr. Tadas Sudnickas

Kontaktai: tsudnick@mruni.eu

Prof. dr. Andrius Valickas

Kontaktai: avalickas@mruni.eu

Prof. dr. Brigita Žuromskaitė

Kontaktai: brigita@wp.eu

Prof. dr. Andrius Bielskis
Kontaktai: andrius.bielskis@mruni.eu

Prof. dr. Marija Čaplinskienė
Kontaktai:marijacap@mruni.eu

Prof. dr. Romualdas Gurevičius
Kontaktai: romualdas@mruni.eu

Prof. dr. Danguolė Jankauskienė
Kontaktai: djank@mruni.eu

Prof. dr. Algis Krupavičius

Kontaktai: algis.krupavicius@mruni.eu

Docentai

Doc. dr. Aistė Dromantaitė

Kontaktai:aistes@mruni.eu

Doc. dr. Rūta Dačiulytė

Kontaktai: daciulyte@mruni.eu

Doc. dr. Adomas Vincas Rakšnys

Kontaktai: a.v.raksnys@mruni.eu

Doc. dr. Ramūnas Vanagas

Kontaktai: rvanagas@mruni.eu

Doc. dr. Salomėja Zaksaitė

Kontaktai: salomeja.zaksaite@gmail.com

Doc. dr. Audronė Janužytė
Kontaktai: audrone_januzyte@mruni.eu

Doc. dr. Tomas Karpavičius

Kontaktai: karpavicius.tomas@yahoo.com

Partnerystės doc. Alvydas Medalinskas

Kontaktai: alvydas.medalinskas@gmail.com

Lektoriai

lekt. Benas Brunalas

Kontaktai: benas.brunalas@mruni.eu

lekt. dr. Valentinas Beržiūnas

Kontaktai: valentinas.berziunas@gmail.com

lekt. dr. Vytautas Dumbliauskas
Kontaktai: vytautasdumbliauskas@mruni.eu

Lekt. Mindaugas Gobikas

Kontaktai: mindaugasgobikas@gmail.com

Lekt. Lekt. Arūnas Gražulis

Kontaktai: arunas.grazulis@gmail.com

Lekt. dr. Gediminas Kazėnas

Kontaktai: gkazenas@mruni.eu

Lekt. Donatas Paulauskas

Kontaktai: paulauskas.donatas@gmail.com

Lekt. Rimantas Raudeliūnas

Kontaktai: rraudeliunas@gmail.com

Lekt. dr. Gintarė Petronytė
Kontaktai: ginpetr@mruni.eu

Lekt. dr. Barbara Stankiewicz
Kontaktai: barbara@mruni.eu

Lekt. Rima Urbonaitė
Kontaktai:
rima.urbonaite@mruni.eu

Lekt. dr. Tomas Vedlūga
Kontaktai: tomas.vedluga@mruni.eu

Doktorantai

Gedas Baranauskas

Kontaktai: gedas.baranauskas@yahoo.com

Aleksandras Bortnikas

Kontaktai: albortnika@stud.mruni.eu

Jolita Gečienė

Kontaktai: elvija@gmail.com

Gul Jabeen

Kontaktai:

Laura Gardziulevičienė

Kontaktai: lagardziuleviciene@stud.mruni.eu

Jolita Masevič

Kontaktai: masevicjolita@gmail.com

Kamilė Milukė

Kontaktai:kamile.miluke@gmail.com 

Ilona Ogurcova

Kontaktai:  ilogurcova@stud.mruni.eu

Simonas Juozapas Raišys

Kontaktai: simonas.raisys@gmail.com 

Violeta Rapuano

Kontaktai: violeta.rapuano@mruni.eu

Renata Kudukytė-Gasperė

Kontaktai: renata.kudukyte@gmail.com

Vaida Pukinaitė

Kontaktai: vaidapukinaite@gmail.com

MRU Lyderystės akademija

Lyderystės akademija kviečia moksleivius ir studentus prisijungti prie šio socialinio ir nemokamo projekto, kuris skirtas visiems, kurie domisi lyderystės tematika. Daugiau informacijos apie lyderystės akademiją ir jos veiklas galite rasti čia.