Mokymų LAB - MRU

Mokymų LAB

Mokymų LAB – tai Mykolo Romerio universiteto mokymų ir užsakomųjų mokslo tyrimų portalas, kuriame pateikiama išsami informacija apie universitete organizuojamus socialinių mokslų srities mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus:

  • MRU mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus veda aukšto tarptautinio akademinio lygio ir praktinės patirties turintys lektoriai.
  • Užsakyti paslaugas, registruotis gali ir pavieniai asmenys, ir organizacijos. Mokymų programos gali būti sudaromos ir koreguojamos pagal užsakovo (juridinių ar fizinių asmenų grupių) pageidavimus, poreikius bei darbo specifiką.
  • Mokymai gali vykti Mykolo Romerio universiteto auditorijose arba užsakovo patalpose. Papildomai galima užsisakyti maitinimo ir kitas mokymams reikalingas paslaugas, nuomoti patalpas renginiams.
  • Universitetas taip pat teikia tarptautinio ir nacionalinio lygio užsakomųjų mokslo tyrimų paslaugas verslui, valstybės institucijoms ir kitoms organizacijoms.
  • Kviečiame reklamuotis: MRU informaciniuose stenduose, MRU ekranuose, internetiniame tinklapyje, leidiniuose ir kt. Dėl reklamos kreipkitės į Kultūros ir renginių centrą.

Su mokymais ir užsakomaisiais tyrimais susijusias veiklas koordinuoja Mokslo ir inovacijų centro Ekspertinės veiklos ir mokymų skyrius.

 

Kontaktai

Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė
Dr. Indrė Špokienė
Kab. MRU LAB 401
Tel. +370 5 271 4468
El. paštas spokiene@mruni.eu