Prof. dr. Eric Brunat - MRU

Prof. dr. Eric Brunat

Mykolo Romerio universiteto senato 2023 m. birželio 17 d. nutarimu Nr. 1SN-32 Savojos Monblano (Šamberi, Prancūzija) universiteto profesoriui dr. Erikui Briuna (Eric Brunat) už ilgametį vadovavimą jungtinei MRU ir USMB Europos ir tarptautinės verslo teisės magistrantūros studijų programai ir išskirtinį tarpusavio bendradarbiavimo puoselėjimą suteiktas Mykolo Romerio universiteto Garbės nario vardas.

Dr. Eric Brunat yra ekonomikos mokslų daktaras ir tarptautinės ekonomikos (ES integracijos, pereinamojo laikotarpio ekonomikos, plėtros ekonomikos ir regionų ekonomikos) specialistas. Jis eina ekonomikos profesoriaus pareigas Savojos Monblano universitete, Teisės fakultete. Jis yra Ansi Vadybos ir ekonomikos tyrimų instituto (IREGE) narys ir atsakingas už paskaitas Grenoblio politikos mokslų institute. Eric Brunat yra ėjęs Savojos universiteto vicerektoriaus pareigas, yra gavęs Savojos universiteto garbės medalį.

Eric Brunat buvo Europos ir Rusijos ekonominės politikos centro Maskvoje mokslinis direktorius ir vyresnysis ekonomistas – Jungtinių Tautų vystymo programos (UNDP) patarėjas Rusijoje, Baltarusijoje ir Moldovoje.

Profesorius daugiau nei 30 metų vykdo Europos ir tarptautinės ekonomikos tyrimus, įskaitant sovietinio tipo ekonomiką ir pertvarkos bei modernizavimo sąlygas. Kaip kviestinis profesorius dėstė paskaitas ir skaitė pranešimus tarptautinėse konferencijose įvairiose šalyse (įskaitant Rusiją, Baltarusiją, Moldovą, Kiniją, Maroką, Vokietiją, Japoniją, JAV ir kt.). Eric Brunat yra daugiau nei 150 publikacijų (anglų, prancūzų, rusų, ukrainiečių ir ispanų kalbomis) autorius arba bendraautorius.