Tomas Laurušas – "MRU-Rosk Consulting" šachmatų turnyro nugalėtojas - MRU
Naujienos

15 gruodžio, 2020
Tomas Laurušas – „MRU-Rosk Consulting” šachmatų turnyro nugalėtojas
Įvykis

Dvi savaites trukęs internetinis „MRU- Rosk-Consulting” taurės šachmatų maratonas sulaukęs didelio šachmatininkų susidomėjimo.  Iš  viso maratone dalyvavo 154 šachmatininkai iš  Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Portugalijos. Kiekviename iš 4 turnyrų vidutiniškai varžėsi virš 90 dalyvių, o pirmajame - net 118.

Tarp dalyvių  - ir tarptautiniai meistrai, šachmatų olimpiadų ir Europos čempionatų dalyviai, ir  jaunieji šachmatininkai, tik pradedantys savo karjerą.

Bendroje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo tarptautinis meistras MRU studentas Tomas Laurušas, surinkęs 38 taškus. Juras Mickevičius pelnęs 35 įskaitinius taškus iškovojo 2-ąją vietą, o tarptautinis meistras Valery Kazakouski su 26 taškais užėmė  trečiąją vietą. Tarp moterų pirmąją vietą užėmė Anastassia Sinitsina iš Estijos. 2019 metų pasaulio jaunučių žaibo šachmatų vicečempionas Gleb Pidlužnij (Klaipėda) užėmė pirmą vietą tarp moksleivių.