Stanford-Elsevier 2 proc. daugiausiai cituojamų mokslininkų reitinge prof. Paulo Alexandre Da Silva Pereira - MRU
Naujienos

24 spalio, 2023
Stanford-Elsevier 2 proc. daugiausiai cituojamų mokslininkų reitinge prof. Paulo Alexandre Da Silva Pereira

Stanfordo universitetas paskelbė naujausius 2 % daugiausiai pasaulio mokslininkų mokslo srityse pagal "Scopus" 2023 m. rugsėjo mėn. autorių profilius. Į šį sąrašą pateko Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo valdymo ir verslo fakulteto profesorius, Aplinkosaugos vadybos laboratorijos vadovas Paulo Alexandre Da Silva Pereira.

MRU profesorius yra paskelbtas tarp 2 proc. labiausiai cituojamų pasaulio mokslininkų šiais metais ir per visą savo mokslinę karjerą.

Ši prestižinis įvertinimas liudija išskirtinį mokslininko indėlį į mokslinius tyrimus, kuriuos jie atlieka savo srityje. Novatoriškų mokslinių tyrimų rezultatai praturtina ne tik pasaulinį akademinį kraštovaizdį, bet ir įkvepia kolegas mokslininkus ateities darbams bei pasiekimams.

Bibliografinės citavimo informacijos duomenų bazės „Clarivate“ pateiktoje 2020 metų „Highly Cited Researchers 2020“ ataskaitoje prof. Paulo Alexandre Da Silva Pereira pateko tarp 1 proc. labiausiai cituojamų pasaulio mokslininkų. 

Remiantis Lietuvos mokslų tarybos kasmetinio vertinimo rezultatais už 2020 metus, profesoriaus publikacijos pateko tarp 10 proc. labiausiai cituojamų publikacijų pasaulyje.