Praūžė Mykolo Romerio universiteto žaibo šachmatų turnyras „MRU žiema – 2024” - MRU
Naujienos

24 sausio, 2024
Praūžė Mykolo Romerio universiteto žaibo šachmatų turnyras „MRU žiema – 2024”

Praėjusį penktadienį Mykolo Romerio Universitete įvyko reitinginis žaibo šachmatų turnyras „MRU žiema - 2024“. Turnyre iš viso dalyvavo 54 žaidėjai iš visos Lietuvos. Turnyrą laimėjo varžybų favoritas didmeistris Valerijus Kazakouski, surinkęs 10 taškų iš 11 galimų. Vos puse taško atsiliko ir antrą vietą laimėjo MRU alumnas FIDE meistras Tautvydas Vedrickas. Trečią vietą iškovojo tarptautinis meistras Rokas Klabis, surinkęs 8 taškus.

Puikiai su pajėgiais varžovais kovojo Mykolo Romerio Universiteto Informacinių technologijų centro atstovas Rimvydas Bertašius. Jis įveikė keletą labai pajėgių šachmatininkų, surinko 5 taškus ir pateks į pasaulinį žaibo šachmatų reitingą!

Dėkojame visiems turnyro dalyviams, iki susitikimo  kituose MRU šachmatų turnyruose!