Naktinis futbolo turnyras Kovo 11-ąjai paminėti - MRU
Naujienos

4 kovo, 2015
Naktinis futbolo turnyras Kovo 11-ąjai paminėti

Mykolo Romerio universitete buvo rengiamas Naktinis futbolo turnyras Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui paminėti.

Finalai vyko   Kovo 10 d. Valakupių   stadione, kur varžėsi 4 MRU  studentų komandos, palaikomos būrio sirgalių. Nors oras žaidimui buvo palankus, tačiau atvėsus ir sutemus,  vis žvarbiau darėsi palaikančiųjų komandai. Organizatoriai visus vaišino karšta arbata, vaisiais, sausainiais. Turnyras baigėsi jau sutemus, visiems esant puikios nuotaikos, nepatyrus traumų.

Ketvirtoje vietoje liko komanda „VUVUZELA“  (kapitonas Karolis Domarkas), trečiąją vietą iškovojo komanda ,,Vienybė‘‘ (kapitonas  Andrius Karpavičius), antroje  vietoje liko komanda ,,Šaltupys“ (kapitonas Vaidas Kačiušis). Nugalėtojais šiame turnyre tapo praeitų metų II vietos laimėtojai - komanda ,,Autoplaza“ (kapitonas Lešek Janovsij). Komandos buvo apdovanotos medaliais.

Tikimasi, kad šis turnyras tampa tradicinis ir kitąmet jį papildys ir darbuotojų komandos.