MRU vyksta tarptautinė vasaros mokykla „Science and Art of Communication“. - MRU
Naujienos

28 birželio, 2016
MRU vyksta tarptautinė vasaros mokykla „Science and Art of Communication“.

MRU Socialinių technologijų laboratorija bendradarbiaudama su Verslo ir medijų mokykla organizuoja jau trečiąją tarptautinę vasaros mokyklą „Science and Art of Communication“. Šiemet vasaros mokykloje dalyvauja 20 svečių iš Baltarusijos, Gruzijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Turkijos bei MRU studentai.

Šių metų tema - verslo komunikacija. Pirmoji diena buvo skirta „partizaniniam marketingui“. Dr. Miglė Černikovaitė pasakojo apie „partizaninio marketingo“ koncepciją, taikymo galimybes, naudą, įrankius, kokią įtaką „partizaninio marketingo“ strategijos turi įmonei ir klientams, kaip atlieka efektyvumo stebėsena bei įvertinamas socialinis efektas.

Paskaitos metu studentai atliko užduotį - parengė „partizaninio marketingo“ principais grįstų savo vizitinių kortelių prototipus. Vėliau studentai Vilniaus senamiestyje ieškojo „partizaninio marketingo“ pavyzdžių nuo viduramžių iki šių dienų. Vasaros mokykloje dar suplanuotos paskaitos apie internetinio turinio valdymą (lektorė Aistė Žilinskienė), „Google Adwords reklamos galimybes (lektorė Gintarė Gulevičiūtė), komunikacijos kaip asmeninio ženklo kūrimą (doc. dr. Gintarė Žemaitaitienė), lygias galimybes reklamoje (lektorius Valdas Dambrava).

Užsiėmimuose taikomas teorinių paskaitų ir praktinių užduočių bei užduočių formatas. Visas vasaros mokyklos naujienas ir nuotykius galima sekti čia