MRU TM ir VVF sportininkai iškovojo prizines vietas Lietuvos sambo čempionate - MRU
Naujienos

7 balandžio, 2022
MRU TM ir VVF sportininkai iškovojo prizines vietas Lietuvos sambo čempionate
Įvykis
Universitetas
Bendruomenė

Naujajame Lietuvos sporto centro komplekse „Druskininkai“ pirmą kartą surengtas Lietuvos sambo čempionatas, kuriame praėjusį savaitgalį apdovanota daugiau nei 150 sportininkų.

Šiame turnyre Mykolo Romerio universiteto (MRU) komandą atstovavo net 5 sportininkai, iš kurių du tapo Lietuvos čempionais, o vienas iškovojo sidabro medalį.

Svorio kategorijoje iki 72 kg, moterų sambo čempionate, pirmąją vietą iškovojo MRU Debatų klubo prezidentė, Teisės mokyklos (TM) nuolatinių magistrantūros studijų 5 kurso studentė Kateryna Varava. MRU Viešojo valdymo ir verslo (VVF) fakulteto nuolatinių bakalauro studijų IV kurso studentas Eimantas Vaikasas, kovinėje sambo rungtyje, svorio kategorijoje virš 98 kg, tapo čempionu ir užėmė pirmąją vietą.

Taip pat MRU VVF nuolatinių bakalauro studijų I kurso studentas Bohdan Ilin, kovinėje sambo rungtyje, svorio kategorijoje iki 64 kg, pelnė sidabro medalį ir užėmė antrąją vietą.

Universitetas sveikina sportininkus ir jų trenerį Algį Mečkovskį.