MRU tinklininkės iškovojo bronzą - MRU
Naujienos

13 gegužės, 2015
MRU tinklininkės iškovojo bronzą

Gegužės 9 - 10 d. Vilniuje vyko Respublikinės studentų tinklinio lygos (RSTL) merginų ir vaikinų finalinės varžybos. Jose Mykolo Romerio universiteto merginų tinklinio komanda laimėjo III vietą ir iškovojo bronzos medalius.

MRU merginos, atrankos rungtynėse sėkmingai įveikusios LSMU komandą, papuolė į baigiamąjį etapą, kuriame taip pat žaidė LSU, KTU ir VDU tinklinio komandos. Pusfinalio poros: MRU – LSU ir KTU – VDU. Po atkaklios ir gražios kovos MRU komanda pusfinalyje LSU komandai 2:3. Rungtynėse dėl 3 vietos merginoms teko žaisti su KTU komanda, kuri buvo nugalėta rezultatu 3:0.

RSTL bronzos medalius laimėjo MRU komandos žaidėjos: L. Zobnina, P.Levickytė, R. Baltaragytė, R. Bukantytė, V. Jarmalaitė, S. Grukauskienė, M. Volskytė, K. Bubelevičienė, J. Klimaitė, A. Kraujalytė, E. Stalmokaitė. Sveikiname sportininkes ir jų trenerę Gražvilę Gatelienę!