MRU studentas Tomas Laurušas tapo Lietuvos studentų šachmatų čempionu - MRU
Naujienos

19 balandžio, 2021
MRU studentas Tomas Laurušas tapo Lietuvos studentų šachmatų čempionu

Balandžio 17 dieną Mykolo Romerio universitete įvyko Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionatas. Tai pirmas oficialus „gyvas“ Lietuvos šachmatų turnyras šiais metais. Čempionate dalyvavo 16 dalyvių (11 vaikinų ir 5 merginos) iš 4 universitetų. Bet turnyro sudėtis buvo gana stipri: dalyvavo 5 tituluoti žaidėjai, o visi turnyro dalyviai turėjo tarptautinį reitingą. Puikiai turnyre pasirodė varžybų favoritas, tarptautinis meistras  MRU studentas Tomas  Laurušas. Tomas laimėjo visas 7 partijas ir užtikrintai tapo Lietuvos studentų čempionu. Sidabro medalį iškovojo  Aras Vardanyan (VU) surinkęs 5 taškus, o bronzos - Laurynas Miknevičius iš KTU su 4,5 taško. MRU magistratūros studentas Robertas Velioniškis surinkęs 3,5 taško užėmė 9 vietą ir pakėlė savo reitingą 15 punktų. Komandinėje įskaitoje nugalėjo Vilniaus universitetas. MRU šachmatininkai iškovojo  bronzos medalius.