MRU studentai iš tarptautinių studentų žaidynių „SELL Games 2023“ parsivežė 11 medalių - MRU
Naujienos

25 gegužės, 2023
Įvykis
Universitetas
Bendruomenė

Mykolo Romerio universiteto sportininkai dalyvavo 2023 metų tarptautinėse studentų sporto žaidynėse „SELL Games 2023“ Estijoje, Tartu mieste. Šiųmetės žaidynės buvo jubiliejinės – pirmą kartą jos surengtos prieš 100 metų.

Taigi, 38-osiose SELL studentų sporto žaidynėse MRU atstovavo dešimt trenerių Vaido Sakalausko, Algio Mečkovskio bei Petro Lazdausko auklėtinių bei du lengvaatlečiai. Mūsų studentai iškovojo vienuolika medalių: tris aukso, penkis sidabro ir tris bronzos.

Pirmąją dieną puikiai mūsų delegacijos pasirodymą pradėjo VVVF Sporto industrijų vadybos magistro studijų programos 5-ojo kurso studentas Dariuš Križanovskij. Jis lengvosios atletikos rungtyje (400 m) savo „auksiniu“ bėgimu įveikė visus konkurentus. Nedaug iki aukso trūko ir VSA Teisės ir policijos veiklos bakalauro studijų programos 2-ojo kurso studentei Eivilei Cemnolonskytei. Iki paskutinio šuolio pirmavusią Eivilę paskutiniu savo bandymu įveikė Estijos atstovė, tad lengvosios atletikos šuolio į tolį rungtyje mūsų sportininkei atiteko sidabro medalis. Pirmąją žaidynių dieną savo kovas pradėjo ir trenerio Vaido Sakalausko ugdomi šachmatininkai: Tomas Laurušas, Gabija Šimkūnaitė, Augustas Vaškevičius ir Greta Galdikaitė.

Antrąją dieną mūsų delegacijos nariai dėl medalių varžėsi dziudo, lengvosios atletikos, jėgos trikovės ir šachmatų sporto šakose.

Dziudo sporto šakos atstovas TM Teisės bakalauro studijų programos 5-ojo kurso studentas Andrius Radevičius svorio kategorijoje iki 66 kg pasidabino sidabro medaliu, o TM Teisės ir muitinės veiklos bakalauro studijų programos 1-ojo kurso studentas Martynas Zaburas svorio kategorijoje iki 100 kg iškovojo bronzą. Kitiems dviem trenerio Algio Mečkovskio auklėtiniams (ŽVSF Komunikacijos ir skaitmeninės rinkodaros bakalauro studijų programos 1-ojo kurso studentui Elijui Jokubėnui ir TM Teisės ir finansinių technologijų bakalauro studijų programos 2-ojo kurso studentui Nedui Pranckui) šį kartą medalių iškovoti nepavyko.

Antrąją žaidynių dieną Dariuš Križanovskij varžėsi jau kitoje rungtyje. Lengvosios atletikos 200 metrų bėgimo atkarpą Dariušui pavyko įveikti užfiksuojant antrą geriausią bėgimų laiką bendroje įskaitoje, tačiau finaliniame bėgime jį aplenkė konkurentas ir Dariušui šį kartą atiteko bronzos medalis.

Šachmatininkams – VVVF Tarptautinio verslo ir muitinės logistikos bakalauro studijų programos 4-ojo kurso studentui Tomui Laurušui, VSA Teisės ir ikiteisminio proceso bakalauro studijų programos 2-ojo kurso studentei Gabijai Šimkūnaitei ir VSA Teisės ir policijos veiklos bakalauro studijų programos 2-ojo kurso studentui Augustui Vaškevičiui – atkaklioje komandinėje kovoje šįkart teko tenkintis antrąja vieta. . Asmeninėje įskaitoje Gabija Šimkūnaitė tapo čempione, o Tomas Laurušas pelnė bronzą. Medalio nepavyko iškovoti ŽVSF Komunikacijos ir skaitmeninės rinkodaros bakalauro studijų programos 1-ojo kurso studentei Gretai Galdikaitei – šachmatininkių įskaitoje ji liko šešta.

Antrąją žaidynių dieną mus džiugino trenerio Petro Lazdausko auklėtinių rezultatai jėgos trikovės varžybose. Sėkmingai startavo VVVF Viešojo valdymo ir lyderystės bakalauro studijų programos 1-ojo kurso studentas Ignas Katilius – savo svorio kategorijoje (iki 83 kg) jis tapo vicečempionu. Mūsų sportininkų dalyvavimą jėgos trikovės rungtyse vainikavo MRU studentas Jokūbas Stasiulis. Auksą jis iškovojo asmeninėje įskaitoje svorio kategorijoje virš 105 kg, o absoliučioje įskaitoje jam atiteko sidabro medalis.

Džiaugiamės mūsų sportininkų pasiektais rezultatais, kurie šį kartą geresni nei ankstesnėse SELL studentų žaidynėse! Linkime ir toliau sėkmingai atstovauti MRU savo mėgstamose sporto šakose.