„MRU-ROSK Consulting“ komanda – Lietuvos šachmatų lygos čempionė - MRU
Naujienos

30 balandžio, 2019
„MRU-ROSK Consulting“ komanda – Lietuvos šachmatų lygos čempionė

Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) pirmenybės. Pirmenybės vyko 3 etapais, 7 ratų šveicariška sistema. Šiame turnyre 20 komandų kovojo dėl medalių ir kelialapių į Europos taurės varžybas Budvoje (Juodkalnija). Laimėję visus 7 žaistus mačus čempionais pirmą kartą istorijoje tapo mūsų universiteto šachmatų komanda „MRU – ROSK Consulting“. MRU šachmatų treneris tarptautinis meistras Vaidas Sakalauskas džiaugėsi pergale: „Pirmenybėse dalyvaujame jau septintą sezoną. Dažnai būdavome antri, treti, bet iki pergalės vis kažko trūkdavo. Pagaliau pavyko! Puikiai žaidė visi komandos nariai. Mes ne tik laimėjome visus septynis mačus, bet ir individualiai nepralaimėjome nei vienos partijos (24 partijas laimėjome ir 11 baigėme lygiosiomis). Tai lygos rekordas! Iškovojome teisę atstovauti Lietuvai Europos šachmatų taurės varžybose Budvoje. Labai tikiuosi, kad mums pavyks surasti lėšų ir garbingai sužaisti Europos taurės varžybose. 2012 metais Europos šachmatų taurės varžybose sėkmingai dalyvavo MRU merginų šachmatų komanda, kuri užėmė aukštą 6 vietą.“ MRU absolventas Tautvydas Vedrickas ir MRU studentas Andrius Brazdžionis surinko po 6 taškus iš 7 galimų, tarptautinis meistras Tomas Laurušas – 5/6, tarptautinis meistras Oleg Krivonosov (Latvija) – 4,5/5, MRU alumnas Vaidas Šetkauskas – 3/3, MRU šachmatų treneris V.Sakalauskas – 3/5, MRU magistrantas Robertas Velioniškis – 2/2. Sveikiname mūsų šachmatininkus!