„MRU-ROSK Consulting“ komanda - Lietuvos šachmatų lygos čempionė - MRU

„MRU-ROSK Consulting“ komanda – Lietuvos šachmatų lygos čempionė
Įvykis
Universitetas
Bendruomenė

Kovo 19-20 d. Vilniuje, „Karolinos“ viešbutyje baigėsi 2022 m. Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) pirmenybės. LŠL klubinės pirmenybės vyko 2 etapais, 7 ratų šveicariška sistema, kurioje 20 komandų kovojo dėl medalių ir kelialapių į Europos taurės varžybas Mairhofene (Austrija).

Sėkmingai finišavę čempionais tapo mūsų universiteto šachmatų komanda „MRU – ROSK Consulting”.  Lemiamas buvo 5 turo mačas su praėjusių metų lygos čempionais ŠBK „Kaunas“ komanda. Prieš šį mačą abi komandos lyderiavo pirmenybėse, tad MRU komanda buvo labai susikaupusi ir negailestinga. Čempionai buvo įveikti įtikinamai 4,5-0,5. Laimėjusi dar du mačus „MRU – ROSK Consulting” komanda surinko 13 komandinių taškų, antrą vietą aplenkę net 3 taškais, ir užtikrintai trečią kartą per pastaruosius keturis metus laimėjo čempionatą bei iškovojo kelialapį į Europos taurės varžybas Mairhofene (Austrija). Sidabro medalius iškovojo ŠBK „Kaunas“, bronzos - Kauno ŠK „Margiris“.

„MRU-ROSK Consulting“ komandą, dalyvavusią Lietuvos šachmatų čempionate sudarė 7 komandos nariai, iš kurių net 6 yra MRU studentai arba alumnai. Čempionate MRU studentas tarptautinis didmeistris Tomas Laurušas surinko 6 taškus iš 7, Rokas Klabis 5/7, MRU alumnas Vaidas Šetkauskas 4,5/5, MRU studentas  tarptautinis didmeistris Paulius Pultinevičius 4,5/6, MRU alumnas Tautvydas Vedrickas  3,5/4, MRU šachmatų treneris Vaidas Sakalauskas 3,5/5, MRU studentas Augustas Vaškevičius 1/1 .