MRU įvyko tarptautinė personalo mainų savaitė pagal Erasmus+ programą - MRU
Naujienos

20 gegužės, 2016
MRU įvyko tarptautinė personalo mainų savaitė pagal Erasmus+ programą
Įvykis

Jau šeštąjį kartą Mykolo Romerio universitete 2016 m. gegužės 23-27 dienomis vyko Tarptautinė personalo mainų savaitė („International Staff Exchange Week@MRU 2016”) pagal Erasmus+ programą.

Universitete viešėjo, ir kartu su MRU darbuotojais patirtimi dalinosi daugiau negu 20 personalo darbuotojų iš Erasmus+ Programos šalių ir Partnerių šalių universitetų: Ispanijos, Čekijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Graikijos, Italijos, Baltarusijos, Moldovos, Portugalijos, Vengrijos, Austrijos.

Džiugu, kad šiais metais personalo mainų savaitėje dalyvavo Moldovos laisvojo tarptautinio universiteto tarptautinių ryšių padalinio vadovė, atvykstanti pagal Erasmus+ mobilumo tarp Programos šalių ir šalių Partnerių veiklą.

Tarptautinės personalo mainų savaitės metu svečiai susipažino su Mykolo Romerio universitetu, dalinosi patirtimi apie akademinių mainų, studijų kokybės, mokslo ir inovacijų paramos vadybos, ir kitų priimančių administracinių padalinių bei Fakultetų veiklų organizavimą, aptarė tolesnį bendradarbiavimą, bendrų projektų inicijavimo galimybes pagal Erasmus+ ir kitas programas.

Apie Erasmus+ programą Lietuvos aukštojo mokslo sektoriuje bei jos perspektyvas pranešimą skaitė Švietimo mainų paramos fondo Aukšojo mokslo programų skyriaus vadovė Ilona Kazlauskaitė.

Atvykstantiems universitetų bibliotekų darbuotojams MRU Biblioteka organizavo specializuotą mokymų programą „Library: User: Behaviour“. Mykolo Romerio universiteto studentai - Erasmus studentų tinklo sekcija (ESN MRU Vilnius) pasidalino savo patirtimi su atvykusiais užsienio universitetų darbuotojais apie studentiškos veiklos organizavimą bei užsienio studentų kuravimo patirtį, kadangi kultūrinė ir socialinė programa yra svarbi kiekvienų sėkmingų tarptautinės grupės mokymų dalis.

Svečiai buvo supažindinti su Lietuvos istorija ir kultūra – keliavo į Anykščių regioninį parką, dalyvavo edukacinėje programoje.

Įvairiomis kalbomis kalbantiems tarptautinės personalo mainų savaitės dalyviams MRU Bibliotekos Vartotojų aptarnavimo ir ugdymo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Milda Pakulytė ves interaktyvią lietuvių kalbos pamoką, o MRU Estetinio ugdymo centras kvies svečius į kolektyvų koncertą trečiadienį 15 val. Rotondinėje salėje.

Ketvirtadienio popietę svečiai prisijungs prie Sveikatos ir sporto centro organizuojamos MRU Olimpinės dienos kiemelyje. Tarptautinę personalo mainų savaitę organizuoja ir informaciją teikia Tarptautiškumo tarnyba bei MRU Biblioteka (klausimų laukiame elektroniniu paštu: erasmus@mruni.eu).

Visa renginio programa

MRU bibliotekos specialių mokymų programa „Library:User: Behaviour“