MRU įvyko atviras šachmatų čempionatas - MRU

MRU įvyko atviras šachmatų čempionatas
Įvykis
Universitetas
Bendruomenė

Balandžio 29 d. Mykolo  Romerio  universitete (MRU) įvyko atviras  MRU „Žaibo“ šachmatų čempionatas. Po ilgo laiko čempionatas vyko gyvai, kuriame dalyvavo 68 šachmatininkai, iš kurių net 58 žaidėjai turėjo pasaulinį reitingą. Tarp dalyvių taip pat buvo ir du didmeistriai bei trys FIDE meistrai. Turnyras  buvo registruotas FIDE sistemoje, kuriame skaičiuoti pasauliniai reitingai. Varžybose dalyvavo šachmatininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir Ukrainos, Slovakijos, Portugalijos. Džiugu, kad pirmą kartą tokio lygio turnyre susirungė ir MRU studentai Finn Mescher (Vokietija) ir Singh Shivanshu (Indija). Jie sužaidė gana sėkmingai ir už tai gaus pirmuosius pasaulinius reitingo taškus.

Pirmąją vietą užėmė turnyro favoritas MRU studentas didmeistris Tomas Laurušas, surinkęs 8,5 taško iš 9. Antrąją vietą, surinkęs 7 taškus, iškovojo dr. Juras Mickevičius. Tiek pat taškų surinkęs daugkartinis SELL žaidynių  ir Lietuvos studentų čempionas MRU alumnas Vaidas Šetkauskas liko trečias. Taip pat buvo apdovanota ir pirmąją vietą tarp moterų užėmusi Yaryna Ozhaiska(Ukraina) bei geriausią rezultatą tarp užsieniečių parodęs Peter Kytlica (Slovakija).

Visus turnyro rezultatus galima rasti čia.