Lietuvos moterų futsal čempionate aukso medalius iškovojo Vilniaus MFA „Žalgiris"-MRU - MRU
Naujienos

5 kovo, 2020
Lietuvos moterų futsal čempionate aukso medalius iškovojo Vilniaus MFA „Žalgiris”-MRU

Prienuose vykusiame šalies moterų salės futbolo čempionato finalinio ketverto varžybose čempionių titulą pelnė Vilniaus MFA „Žalgiris"-MRU“ merginų komanda. Pusfinalyje Vilniaus MFA „Žalgiris"-MRU merginos 5:1 įveikė SG-FA „Šiauliai". Finalinis mačas įvyko tarp Vilniaus MFA „Žalgiris"-MRU ir FA-FK „Panevėžio"-PRSSG komandos. Panevežietės pusfinalyje 2:1 nugalėjo sostinės Vilniaus „JL Stars" ekipą.

Finalinės rungtynės vyko permainingai. Po pirmo kėlinio vilnietės pirmavo 2:0, tačiau tuomet panevėžietės pelnė 3 įvarčius ir įsiveržė į priekį 2:3. Vis dėlto „Žalgiris"-MRU“ merginos nepasidavė, sugebėjo pelnyti dar du įvarčius ir šventė dramatišką pergalę 4:3. Dvikovos heroje tapo Ugnė Lazdauskaitė, kurios nuostabus žaidimas bei užfiksuotas dublis dvikovos pabaigoje MFA „Žalgirio-MRU“ ekipai garantavo pergalę bei čempionių titulą.
Bronzos medalius iškovojo šiaulietės, kurios mažajame finale 2:1 įveikė Vilniaus „JL Stars" komandą. Šiame Lietuvos moterų salės futbolo čempionate dalyvavo 12 komandų, suskirstytų į Pietų-Rytų bei Šiaurės-Vakarų regionus po šešias ekipas.

Parengta pagal Lietuvos futbolo federacijos informaciją.