Kontaktai

 Adresas: Ateities g. 20 LT-08303 Vilnius
El. p.: pi@mruni.eu
 Adresas: Ateities g. 20 LT-08303 Vilnius
Direktorius: doc. dr. Antanas Valantinas
Kab.: V-256
Tel.: (8 5) 271 4620
El. p.: a.valantinas@mruni.eu
 Adresas: Ateities g. 20 LT-08303 Vilnius
Vadybininkė:  Leonora Andriulevičienė
Kab.: V-113
Tel.: (8 5) 271 4717
El. p.: leonora@mruni.eu
 Adresas: Ateities g. 20 LT-08303 Vilnius
Tvarkaraščius rengia:  Gražina Kačinskienė
Kab.: I-402
Tel.: (8 5) 271 4706
El. p.: grazina.kacinskiene@mruni.eu


INSTITUTO DĖSTYTOJAI

Profesoriai:

Prof. dr. Rita Bandzevičienė rbandze@mruni.eu

Interesų sritis: Teisės psichologija, vadovavimo psichologija, inovacija, kiekybiniai tyrimai.

Prof. dr. Aistė Diržytė   aiste.dirzyte@mruni.eu

Interesų sritis: Verslo psichologija, kognityvinė ir elgesio terapija.

Prof. dr. Rasa Pilkauskaitė Valickienė rvalick@mruni.eu

Interesų sritis: Raidos psichologija, psichosocialinė raida, prosocialus elgesys, karjeros psichologija.

Prof. dr. Saulė Raižienė s.raiziene@mruni.eu

Interesų sritis: Raidos psichologija, socialinė psichologija, kognityvinė psichologija.

Prof. dr. Danielius Serapinas d_serapinas@mruni.eu

Interesų sritis: Sveikatos psichologija, neuropsichologija, psichogenetika.

Prof. dr. Jolanta Sondaitė jsondait@mruni.eu

Interesų sritis: Konfliktai, mediacija, santykiai, tapatumas, kokybiniai tyrimai.

Prof. dr. Rita Žukauskienė rzukausk@mruni.eu

Interesų sritis: Raidos psichologija, teisės psichologija, kiekybiniai tyrimai.

Docentai:

Doc. dr. Ingrida Gabrialavičiūtė ingrida_gab@mruni.eu

Interesų sritis: Pedagoginė psichologija, psichologinis testavimas, kiekybiniai tyrimai.

Doc. dr. Rūta Pukinskaitė rmpukinskaite@mruni.eu

Interesų sritis: Sveikatos psichologija, suaugusiųjų psichopatologija, asmenybės psichologija.

Doc. dr. Antanas Valantinas a.valantinas@mruni.eu

Interesų sritis: Socialinė psichologija, pedagoginė psichologija, kiekybiniai tyrimai.

Doc. dr. Rimantas Vosylis rimantasv@mruni.eu

Interesų sritis: Jaunuolių psichosocialinė raida, finansinė elgsena, tapatumo formavimosi procesai, tyrimų metodologija ir statistinė tęstinių tyrimų duomenų analizė.

Lektoriai:

Lekt. Rūta Barkauskaitė rubark@mruni.eu

Interesų sritis: Egzistencinė filosofija ir psichoterapija, fenomenologija, klinikinė psichologija, kokybiniai tyrimai.

Lect. Lina Butkutė - Van de Voort  lina.butkute@mruni.eu

Lekt. Renata Garckija r.garckija@mruni.eu

Interesų sritis: Raidos psichologija, vaikų ir šeimos psichologija, kiekybiniai tyrimai.

Lekt. Aida Grabauskaitė aida.grabauskaite@mruni.eu
Interesų sritis: Jutimų neurobiologija (introcepcija), kognityviniai procesai bei jų sutrikimai (demencijos).

Lekt. dr. Aleksandras Izotovas a.izotovas@mruni.eu 

Lekt. Gintautas Katulis kuzinasa@mruni.eu

Lekt. dr. Arvydas Kuzinas gintautas.katulis@mruni.eu

Interesų sritis: Kognityvinė psichologija, žiniasklaidos ir meno psichologija, eksperimentiniai tyrimai.

Lekt. dr.  Oksana Malinauskienė oksana@mruni.eu

Interesų sritis: Raidos psichologija, paauglystės psichologija.

Lekt. dr. Natalija Norvilė natalija@mruni.eu

Interesų sritis: Organizacinė psichologija, viešieji ryšiai, reklamos psichologija.

Lekt. dr. Eglė Poškienė eglep@mruni.eu

Lekt. dr. Mykolas Simas Poškus mykolas_poskus@mruni.eu

Interesų sritis: Evoliucinė psichologija, asmenybė, socialinė psichologija, aplinkos psichologija, įtaiga.

Lekt. Vaiva Rimienė vaiva.rimiene@mruni.eu

Lekt. Aleksandr Segal a.segal@mruni.eu

Interesų sritis: Teisės psichologija, vaikų apklausos teisminiame procese, vaikų seksualinis smurtas, kokybiniai tyrimai.

Lekt. Svetlana Vimoncienė vimonciene@mruni.eu

Interesų sritis: Švietimo psichologija, konsultavimas, vaiko galių ir sunkumų įvertinimas.


  • Ateities g. 20, LT-08303 Vilnius
  • Tel.: (8 5) 271 4625
  • El. p.: roffice@mruni.eu
  • www.mruni.eu
  • PVM mokėtojo kodas: LT119517219.
  • Budėtojas: (8 5) 271 4747