Lengvaatlečių startai - MRU
Naujienos

10 vasario, 2015
Lengvaatlečių startai

Vasario 7 d. Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos komandinis žiemos čempionatas.

Jo nugalėtojais tapo Lietuvos sporto universiteto 1-oji komanda, surinkusi 17236 taškus. Antroji vieta atiteko Vilniaus universiteto sportininkams (16105 taškai), o trečioji – šeimininkų Klaipėdos universiteto komandai (15359 taškai). Mūsiškiai, surinkę 15129 taškus turėjo tenkintis 4 vieta.

412

Asmeninėje įskaitoje nugalėtojais tapo: MRU Socialinių technologijų fakulteto studentas Žilvinas Adomavičius, kuris 200 m bėgimo rungtyje sugaišo 22.27 sek., Socialinių technologijų fakulteto magistrantė Agnė Klebauskaitė buvo nepralenkiama 3000 m sportinio ėjimo rungtyje (14:37.02 min.). Antrąsias vietas iškovojo Teisės fakulteto studentas Ugnius Savickas 60 m bėgime, Socialinių technologijų fakulteto studentas Justinas Norkus 800 m bėgime ir Politikos ir vadybos fakulteto studentas Mindaugas Striokas 1500 m bėgime. Trečiaisiais prizininkais tapo Socialinių technologijų fakulteto studentas Vitalij Kozlov (400 m), Politikos ir vadybos fakulteto studentį Justė Brokaitė (400 m) ir Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas Kostas Skrabulis (60 m). Netoli prizininkų trejeto buvo trišuolininkė Socialinių technologijų fakulteto studentė Andra Vaitkutė (4 vieta) ir Politikos ir vadybos fakulteto studentas Vilius Jaujininkas 3000 m bėgime – 4 vieta.

Dabar mūsų lengvaatlečių laukia vasaros sezono startai SELL žaidynėse Kaune.