Unikali galimybė pasisemti praktinių žinių, kokius COVID-19 iššūkius įveikė Italijos turizmo, svetingumo ir maitinimo sferos! - MRU
Kalendorius

Gruodžio 02
Unikali galimybė pasisemti praktinių žinių, kokius COVID-19 iššūkius įveikė Italijos turizmo, svetingumo ir maitinimo sferos!
02 d. 10:00 val., 02 d. 11:30 val.
Nuotolinis renginys

Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakultetas kviečia į atvirą paskaitą, skirtą turizmo administravimo, viešojo administravimo ir privataus sektoriaus vadybos studentams ir visiems, kam aktualu turizmo sektoriaus valdymas!

Tema: Italijos turizmo, svetingumo ir maitinimo sričių iššūkiai COVID 19 pandemijos laikotarpiu

Pranešėja: Dr. Simona Crisafulli – Italijos lietuvių profesionalų klubo ,,ILP klubas“ prezidentė, lektorė, verslininkė, socialinė aktyvistė, „Lietuvis pas lietuvį“ ir „40 quaranta“ bendruomenių vystytoja.

Moderatorė: doc. dr. Aistė Dromantaitė – Mykolo Romerio universiteto Lyderystės ir strateginio valdymo instituto vadovė

Pasimatome gruodžio 2 d.  10 val. ZOOM aplinkoje: https://us02web.zoom.us/j/81764340834

Registracija čia: https://forms.gle/SEzAX35dtNYZVxS36

Kodėl Italijos patirtis? Italija - įdomus COVID-19 pandemijos administravimo modelis, kuriuo remiasi kitos Europos šalys.  Italija - viena pagrindinių šalių pasaulyje, didelę dalį savo metinio biudžeto surenkanti iš turizmo, svetingumo ir maitinimo sričių. COVID-19 pandemija ją palietė pirmąją Europoje, ši šalis pirmoji patyrė ir didžiausius iššūkius.

Apie tai, kokie buvo iššūkiai, kaip jie yra įveikiami, ir bus kalbama šio seminaro metu.

Pranešėja dr. Simona Crisafulli yra ne tik tinklaraštininkė, socialinė tyrinėtoja ir aktyvistė, ji taip pat yra nedidelio restorano ir viešbučio Sicilijoje bendrasavininkė. Simona su paskaitos klausytojais pasidalins ne tik statistiniais duomenimis apie šalį, kurioje gyvena, bet ir gyva praktine patirtimi, ką patiria Italijoje verslus turizmo, svetingumo, maitinimo srityse turintys verslininkai pandemijos metu. Beje, Simona yra pandemijos metu užgimusios naujos savotiškos nacionalinio turizmo formos sumanytoja - ji plėtoja pasaulio lietuvius verslininkus ir keliaujančius pas juos tautiečius vienijantį projektą „Lietuvis pas lietuvį“.

Atvirą paskaitą moderuos doc. dr. Aistė Dromantaitė – MRU Lyderystės ir strateginio valdymo instituto direktorė,  socialinių mokslų daktarė, docentė, dėstytoja ir mokymų lektorė, mentorė.

Kodėl studentams? Ir ne tik!

Studentai - būsimi turizmo administravimo srities darbuotojai, tad jiems aktualu sužinoti, kaip valstybės lygmeniu įveikiamos tokio mąsto šiuolaikiniam žmogui nepažintos krizės; kaip pandemija paveikė ne tik keliaujančių kryptis, bet, pirmiausiai, - verslo ir jo administravimo sprendimus, kiek ir kokios pagalbos sulaukta iš valstybės; koks valstybės vaidmuo.