Tarptautinėje konferencijoje bus aptarta viešojo sektoriaus veikla pandemijos sąlygomis - MRU
Kalendorius

Gegužės 26
Tarptautinėje konferencijoje bus aptarta viešojo sektoriaus veikla pandemijos sąlygomis
26 d. 10:00 val., 26 d. 17:00 val.
"Youtube" kanalas

Gegužės 26 d., trečiadienį, 10 val. Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas kartu su Viešojo valdymo kompetencijų tinklu, Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija, Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakultetu, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija organizuoja „VIII Viešojo valdymo pokyčių tarptautinę konferenciją: Viešojo sektoriaus veikla pandemijos sąlygomis – iššūkiai ir tendencijos“.

2020 metų pradžioje pasaulyje kilusios COVID-19 pandemijos metu išryškėjo viešojo sektoriaus iššūkiai užtikrinant veiklos tęstinumą, svarbūs gebėjimai reikalingi nepaprastosios situacijos valdymui, lyderystė. Pandemija sąlygojo socialinių pasekmių grandinę paliečiant ne tik sveikatos, bet ir ekonomikos, švietimo bei kitas sritis, kurioms tenka skubiai persitvarkyti siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.

Šia konferencija siekiama aptarti veiksnius, sąlygojančius pandemijos valdymą, ir sukurti erdvę, kurioje mokslininkai bei praktikai iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių galėtų dalintis pandemijos valdymo patirtimis, problemomis ir pamokomis.

Konferencijoje pranešimus kartu su kolegomis iš Lietuvos, Čekijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos, Ukrainos, pristatys ir Mykolo Romerio universiteto mokslininkai.

KONFERENCJOS PROGRAMA SU TRANSLIACIJŲ NUORODOMIS