Tarptautinė mokslinė konferencija „LLOD approaches for language data research and management“ - MRU
Kalendorius

Rugsėjo 21-22
Tarptautinė mokslinė konferencija „LLOD approaches for language data research and management“
21 d. 08:00 val., 22 d. 17:00 val.
Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

2022 m. rugsėjo 21-23 d. Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės fakulteto Humanitarinių mokslų institutas organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją, skirtą lingvistinių susietų atvirų duomenų tyrimams ir valdymui „LLOD metodai kalbos duomenų tyrimams ir valdymui“. 

Konferencija vyks kartu su COST veiklos CA18209 “European Network for Web-centred Linguistic Data Science (NEXUS LINGUARUM)” renginiais. NEXUS LINGUARUM daugiausia dėmesio skiriama tyrimams lingvistinių duomenų mokslo srityje ir LLOD (lingvistinių susietų atvirų duomenų) technologijų ir metodikos taikymui kuriant, dalijantis ir pakartotinai naudojant kalbos išteklius. 

Renginiuose dalyvaus daugiau kaip 90 tyrėjų iš Albanijos, Austrijos, Bulgarijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Čekijos, Estijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, Kosovo, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Maltos, Niderlandų, Norvegijos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos, Slovėnijos, Suomijos, Š. Makedonijos, Turkijos, Vokietijos ir Ukrainos. 

Plačiau: http://llodapproaches2022.mruni.eu/ bei https://nexuslinguarum.eu/activities/vilnius-conference-llodream2022/.

Rugsėjo 21-22 dienos renginio programą galima rasti čia: https://bit.ly/3BtwQkH.

Rugsėjo 22-23 dienos susitikimo programą galima rasti čia: https://bit.ly/3qTwui8.Galerija