Tarpdisciplininis seminaras apie šiuolaikinę Japoniją - MRU
Kalendorius

Lapkričio 16
Tarpdisciplininis seminaras apie šiuolaikinę Japoniją
16 d. 09:00 val., 16 d. 12:30 val.
C-I-414 aud., Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

Lapkričio 16 d. 9 val. Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakultetas kartu su Japonijos Josai tarptautinio universiteto (Josai International University, JIU) Tarptautinio administravimo mokykla kviečia į tarpdisciplininį seminarą apie šiuolaikinę Japoniją, skirtą paminėti Lietuvos ir Japonijos draugystės šimtmetį.

JIU dėstytojai skaitys pranešimus apie šiuolaikinės Japonijos visuomenę ir ekonomiką, verslą, turizmą ir regioninę plėtrą bei aptars aktualias problemas su Mykolo Romerio universiteto akademinės bendruomenės nariais. Seminaras vyks anglų kalba.

Seminarą atidarys MRU rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė ir JIU prezidentas Dr. Kenji Sugibayashi, įžanginį žodį tars Japonijos ambasadorius Lietuvoje Tetsu Ozaki ir Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius ambasadorius Audrius Brūzga.

Seminaras vyks Mykolo Romerio universiteto I-414 auditorijoje, Ateities g. 20, Vilniuje. Renginį taip pat galima stebėti nuotoliniu būdu per MRU YouTube kanalą.

Daugiau informacijos ir programa: https://fb.me/e/2rKYTii93.