Su Italijos ambasada organizuojama filmo THE CLIMATE LIMBO peržiūra - MRU
Kalendorius

Lapkričio 18
Su Italijos ambasada organizuojama filmo THE CLIMATE LIMBO peržiūra
18 d. 16:00 val., 18 d. 17:00 val.
I-414 aud., Ateities g. 20
 

Italijos ambasada, bendradarbiaudama su Mykolo Romerio universitetu, maloniai kviečia į nemokamą filmo „Klimato kliūtis“ (angl. The Climate Limbo) peržiūrą lapkričio 18 dieną, 16:00 val., I-414 a.

Dokumentinis filmas  apie migracijos ir klimato kaitos sąsajas, sukurtas rengiantis klimato kaitos konferencijai COP26. Pasakojama apie Queen, pabėgusią iš Nigerijos dėl naftos daromos žalos aplinkai, Rubelį, pabėgusį nuo potvynių Bangladeše, ir Francesco, Luigi ir Carlotta, italų ūkininkus ir veisėjus, susidūrusius su sausros, derlingos žemės virsmo dykuma ir biologinės įvairovės nykimo problema Italijoje. Filme pateikiami pavyzdžiai, kaip klimato kaita išstumia vis daugiau žmonių iš savo žemės. Režisieriai Elena Brunello, Paolo Caselli ir Francesco Ferri.

Šis dokumentinis filmas yra COP26 renginių programos dalis, jame nagrinėjamos tokios temos kaip migracija ir kova su klimato kaita.

Laikantis saugumo reikalavimų, į filmo peržiūrą atvykti galima tik su GALIMYBIŲ PASU, kaukių dėvėjimas uždarose patalpose PRIVALOMAS.