Šildančių žvakių dirbtuvės Ukrainai - MRU
Kalendorius

Spalio 14
Šildančių žvakių dirbtuvės Ukrainai
14 d. 14:00 val., 14 d. 16:00 val.
Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius
Artėjant rudens darganai ir šąlant orams kviečiame pasidalinti savo širdžių ir rankų šiluma su Ukrainos fronte šąlančiais kariais ir civiliais nusiunčiant jiems šildančių žvakių.
 
Kviečiame atnešti į Universitetą panaudotas konservų skardines ir senas žvakes ir palikti tam skirtose dėžėse centriniuose rūmuose I ir II korpuse ir bendrabučiuose prie įėjimo.
 
Spalio 14 d. (penktadienį) 14 val. MRU vidiniame kieme vyks dirbtuvės, kurių metu kartu gaminsime šildančias žvakes.
 
Į dirbtuves atsineškite pieštuką, liniuotę ir žirkles. Taip pat reikia senų puodų ar metalinių arbatinių, šašlykinių su malkomis, kuriuose kaitinsime vašką ar parafiną ir išpilstysime į skardines.
 
Mykolo Romerio universiteto Baltijos-Ukrainos studijų, tyrimų ir inovacijų centro koordinatorės, Teisės mokyklos mokslo darbuotojos Dr. Olhos Bodnar-Petrovskos iniciatyva šildančios žvakės jau kitą savaitgalį pasieks Ukrainą.
 
𝐈𝐬̌𝐬𝐚𝐦𝐞𝐬𝐧𝐞̇ 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚:
 
Jeigu turėtumėte kokių nors klausimų ar pasiūlymų, kreipkitės į Teisės mokyklos dekano patarėją komunikacijai Akvilę Alauskaitę el. p. a.alauskaite@mruni.eu, tel. 2714579 arba vicerektoriaus patarėją darnios plėtros klausimais dr. Nomedą Gudelienę el. p. ngudel@mruni.eu, tel. 2714628.
 

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.Galerija